2017-05-27T15:28:00+02:00 Niespotykani – Oczy Najpiękniejsze | Video | PREMIERA https://disco-polo.info/uploads/news/2017/05/Niespotykani-Oczy-Najpiękniejsze.png

Niespotykani – Oczy Najpiękniejsze | Video | PREMIERA

Redakcja , 27 Maj 2017  15:28
Niespotykani – Oczy Najpiękniejsze | Video | PREMIERA
Źródło zdjęć:
Reklama

Ostatnia zapowiedź dała się we znaki! Otóż po kilku miesiącach od premiery pt. „„Tańczą Gwiazdy”” formacja Niespotykani udostępniła w sieci swoją kolejną video produkcję, której małe smaczki mogliście zobaczyć już w połowie maja.  ...

Reklama

Ostatnia zapowiedź dała się we znaki! Otóż po kilku miesiącach od premiery pt. „„Tańczą Gwiazdy”” formacja Niespotykani udostępniła w sieci swoją kolejną video produkcję, której małe smaczki mogliście zobaczyć już w połowie maja.

 

Wtenczas grupa udostępniła wyłącznie krótką video zapowiedź, będącą jedynie zalążkiem całości. „Nasza nowa produkcja jest trochę inna od poprzednich … opowiada o czwórce znajomych którzy razem wybrali się na wakacje lecz dwójka tych ludzi wpadła sobie w oczy” – wyznał nam długo przed premierą zespół. Jak usłyszycie poniżej całość utrzymana jest w bardzo fajnym, tanecznym brzmieniu.

 

Za muzykę tej piosenki odpowiada Robert Wiórkiewicz, natomiast za słowa panowie: Łukasz Gąsiewski i Michał Kozłowski. Czy nowość pt. „Oczy Najpiękniejsze” trafi na listy przebojów i zawojuje branżą? Grupa Niespotykani ma wśród naszych czytelników swoich fanów?

 

Czekamy na opinie i komentarze

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Co się stało?! Gospodarz programu siłą wyprowadzony z domu gwiazdora disco polo!
  2. Gwiazdor disco polo wdał się w romans z kryminalistką i uciekł z pieniędzmi!
  3. Przepiękna wokalistka disco polo w duecie z Marcinem Millerem BOYS! Fani zachwyceni!
  4. Bolesna porażka Magdaleny Narożnej?! Fani disco polo nie kryją oburzenia!
  5. HOT! Gorące zdjęcie gwiazdy disco polo i FAME MMA! Jej ciało i opalenizna wywołały wiele emocji!
  6. Gwiazda disco polo olśniła w skąpej stylizacji! Nie każdy by się na nią odważył!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama