Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-11-02T09:50:00+01:00 Niespodzianka od gwiazd disco polo! Z okazji jubileuszu w sieci pojawiła się nowość "Łobuz" https://disco-polo.info/uploads/news/2020/10/utwor-z-okazji-wielkiego-jubileuszu-jest-juz-w-sieci-gwiazdy-disco-polo-swietuja-1604137187.jpg
Reklama

Niespodzianka od gwiazd disco polo! Z okazji jubileuszu w sieci pojawiła się nowość "Łobuz"

Redakcja , 02 Listopad 2020  09:50
Niespodzianka od gwiazd disco polo! Z okazji jubileuszu w sieci pojawiła się nowość "Łobuz"
Źródło zdjęć: facebook.com/zespol.SOLEO
Reklama

Piosenka utrzymana jest w tanecznym klimacie. Rytmiczna muzyka od początku zachęca do parkietowych pląsów

Reklama

Premiery disco polo, to dla fanów doskonała okazja, by zapoznać się z całkiem nową, taneczną produkcją, którą być może pokocha cały kraj, a każdy fan dobrej zabawy, zrobi wszystko, by usłyszeć przebój w imprezowych głośnikach.

Zobacz również: Czy z imprezowego kawałka można zrobić jeszcze bardziej imprezowy kawałek? Oczywiście, że tak! Znany producent muzyczny pokazał jak!

Tworzenie nowy produkcji przez artystów motywowane jest wieloma aspektami. Często chodzi o zwykłe utrzymanie muzycznej relacji ze słuchaczem, ale czasem zdarza się, że nowym kawałkiem, wykonawca świętuje wyjątkowe wydarzenie. I tak właśnie jest w przypadku grupy Soleo. Formacja ta, jest na scenie już 10 lat.

Utalentowana grupa, z Kamilem Jaworskim na czele, rozpoczęła podbój branży w 2010 roku. W tym roku zatem, przypada wyżej wspomniana okrągła rocznica. I m.in. z tej okazji w sieci pojawił się utwór „Łobuz”. Piosenka oczywiście utrzymana jest w tanecznym klimacie. Rytmiczna muzyka od początku zachęca do parkietowych pląsów.

Świetny tekst doskonale komponuje się z chwytliwą melodią. Na teledysk pewnie przyjdzie jeszcze czas. Zespół na pewno w przyszłości będzie chciał zobrazować swoją jubileuszową perełkę.

Koniecznie zobaczcie „łobuzerską” propozycję od zespołu Soleo.

Zobacz również: Gwiazdy disco polo zatrzęsą branżą muzyczną?! Czekaliśmy na to 18 lat!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Gorąca sesja gwiazdy disco polo z namiętnym akcentem! Na jednej fotce pokazała stanik!
  2. Czy z imprezowego kawałka można zrobić jeszcze bardziej imprezowy kawałek? Oczywiście, że tak! Znany producent muzyczny pokazał jak!
  3. Gwiazda disco polo - Emilka z Daj To Głośniej z najnowszą produkcją. Scenariusz powali Was na kolana!
  4. Tajemnicza kobieta skradła serce artysty disco polo? Wyjątkowy utwór o miłości podbija sieć!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej