Reklama


Reklama

Niesłychane! Milioner nadal powiększa swój dorobek! Granice zostały już dawno przekroczone!

2020-05-14T07:30:00+02:00 Niesłychane! Milioner nadal powiększa swój dorobek! Granice zostały już dawno przekroczone! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/nieslychane-milioner-nadal-powieksza-swoj-wirtualny-dorobek-granice-juz-dawno-przekroczone-1588795087.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Taki sukces to fenomen na skalę międzynarodową

Reklama

Po muzycznych premierach często dochodzi do łamania rekordów pod względem internetowych wyświetleń. Rzadko jednak zdarza się, że utwór osiągnie tempo 100mln/4 miesiące.

Zobacz również: Ślub w pandemii! Gwiazdor disco polo i jego żona pokazali jak wyglądał ich najważniejszy dzień!

Taka prędkość w zdobywaniu wirtualnych odsłon, a co za tym idzie ogromnej popularności, to fenomen na skalę międzynarodową. Taki właśnie sukces osiągnął Ronnie Ferrari, legendarny już twórca hitu „Ona by tak chciała”. Utwór po publikacji rozprzestrzeniał się szybciej niż jakikolwiek wirus.

Zdobywał i nadal zdobywa serca fanów muzyki tanecznej. Na dzień dzisiejszy to już ponad 127 mln. To są liczby od których kręci się w głowie, ale oprócz tego, ze sam wynik jest wybitny, to na uwagę i ukłony zasługuje czas w jakim został osiągnięty. Piosenka ma na swoim koncie jeszcze jeden znaczący sukces...w serwisie YouTube przekroczyła liczbę 1 mln łapek w górę.

Te dane, to niewyobrażalnie mocne argumenty, by produkcję młodego artysty nazwać hitem wszechczasów. Czekamy na nowe projekty od Ronniego i trzymamy kciuki, by równie mocno „wgryzły” się w nasze serca, uszy i głowy jak wspomniana „Ona by tak chciała”.

Kto z Was słuchał 10-godzinnej wersji utworu Ronniego Ferrari?

Zobacz również: Artysta disco polo w gotowości do ratowania ludzkiego życia!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo pokazał stertę gotówki „Ja już swoją dotację dostałem”
  2. Ślub w pandemii! Gwiazdor disco polo i jego żona pokazali jak wyglądał ich najważniejszy dzień!
  3. Gwiazdy disco polo zaskakują nowym projektem! Zainteresowanie Polaków ekspresowo rośnie!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.