2000-07-26T02:01:00+02:00 Nieoczekiwany fenomen formacji Łobuzy https://disco-polo.info/uploads/news/

Nieoczekiwany fenomen formacji Łobuzy

Redakcja , 26 Lipiec 2000  02:01

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Nieoczekiwany fenomen formacji Łobuzy
Źródło zdjęć:
Reklama

Disco polo bezapelacyjnie jest na fali. Obcujemy z tym gatunkiem coraz śmielej i w miejscach, w których jeszcze do niedawna nie przypuszczalibyśmy, że mógłby tam zawitać.   Największym zdziwieniem ostatnich kilku tygodni dla większości było u...

Reklama

Disco polo bezapelacyjnie jest na fali. Obcujemy z tym gatunkiem coraz śmielej i w miejscach, w których jeszcze do niedawna nie przypuszczalibyśmy, że mógłby tam zawitać.

 

Największym zdziwieniem ostatnich kilku tygodni dla większości było udostępnienie utworu grupy Łobuzy „Ona czuje we mnie piniądz” przez ulubieńców nastolatków – Ewelinę Lisowską oraz Dawida Kwiatkowskiego. Skądinąd to oczywiste, że piosenka jest utrzymana w mocno tanecznym brzmieniu, trywialnie rzecz ujmując w stylistyce disco polo.

 

Skąd wobec tego ich zainteresowanie taką muzyką? Oczywiście nie jest one sensu stricte przypadkowe. W teledysku pojawiają się muzycy Eweliny Lisowskiej. I wszystko stało się bardziej klarowne.

 

Najbardziej zastanawiające jest zjawisko samej publikacji. To czysta drwina, pastisz i parodia disco polo, czy pewnego rodzaju nabijanie licznika YouTube’owego i ukazanie faktycznych preferencji Polaków? Wszak na dzień 25 lipca zespół Łobuzy ze swoim teledyskiem „Ona czuje we mnie piniądz” osiągają wynik prawie 900 tysięcy wyświetleń w serwisie YouTube. Biorąc pod uwagę, że zespół powstał kolokwialnie rzecz ujmując znikąd, a ich klip nie celebruje nawet miesiąca w sieci, robi ogromne wrażenie.

 

My ponownie zapraszamy do zapoznania się z tym utworem i zastanowienia się czy to jednorazowy wybryk, czy może jednak panowie szykują więcej „smakowitych kąsków”?

 

Łobuzy – Ona czuje we mnie piniądz

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Marcin Miller z grupy Boys pokazał się z synami! Wyglądają jak bracia! Gwiazdor disco polo promienieje!
  2. Gorące foto Magdaleny Narożnej - Piękni i Młodzi podbija sieć! Płaski brzuch artystki disco polo dosłownie zwala z nóg!
  3. Gorąca premiera w świecie disco polo! Łukash powrócił z genialną produkcją i ciekawą obsadą!
  4. Mega premiera od gwiazd Top Girls pt. 'Dotyk Twój'! Grupa w nowym składzie podbija rynek muzyczny?!
  5. Tańczyć do rana i pić szampana?! Przed Wami premiera utworu, który nastraja bardzo pozytywnie!
  6. Pierwszy koncert Top Girls w nowym składzie! Urocze gwiazdy disco polo rozpaliły publiczność do czerwoności! | VIDEO

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami