2018-08-01T15:00:00+02:00 Niemożliwe? A jednak! Top Girls kładą niedowiarków na kolana! https://disco-polo.info/uploads/news/2018/08/niemozliwe-a-jednak-top-girls-klada-niedowiarkow-na-kolana-1533117101.jpg

Niemożliwe? A jednak! Top Girls kładą niedowiarków na kolana!

Redakcja , 01 Sierpień 2018  15:00

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Niemożliwe? A jednak! Top Girls kładą niedowiarków na kolana!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

To, czego dokonały dziewczęta, to coś niesamowitego. Niewielu Artystów może pochwalić się takim osiągnięciem!

Reklama

Znane piosenki rozumie się dwojako. Mogą być znane z racji na statystyki w sieci, telewizji, rozgłośniach radiowych, albo znane ze względu na popularność faktyczną wśród publiczności - grywanie utworów na parkietach, nucenie wśród znajomych. Zazwyczaj te dwa rodzaje popularności idą ze sobą w parze. Artyści przy swoich utworach spędzają mnóstwo czasu, dopieszczając każdy szczegół na tyle, by utwór był jednym wielkim majstersztykiem.  Z pewnością przepis na sukces znają przepiękne i utalentowane wokalistki zespołu Top Girls.

Mówiąc o sukcesach mamy na myśli m.in. propozycje takie jak "Mleczko", "Sexibomba" czy "Zakochana", które tworzył bądź współtworzył wspomniany zespół. Podczas tegorocznego festiwalu w Ostródzie wielu Artystów otrzymało wyróżnienia związane ze swoją działalnością. Wśród nagrodzonych znalazła się także Formacja Top Girls.

"Noc nagród [...] nasze Mleczko dorobiło się POTRÓJNEJ PLATYNY [...] Sexi bomba zdobyła PLATYNĘ, a Zakochana ZŁOTĄ PŁYTĘ [...] Dziękujemy[...] Jesteśmy przeszczęśliwe  [...]"

Nie pozostaje nam nic poza szczerymi gratulacjami! Dziewczyny z pewnością zasłużyły na taki sukces!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Piękni i Młodzi skazani na sukces?! Grupa Magdy Narożnej zarobiła właśnie w internecie 10 milionów!
  2. Gorąca składanka hitów disco polo trafiła do sieci! To największe przeboje duetu Mirage Yoko!
  3. Mega gorące wokalistki girlsbandu Szpilki zachwycają wyjątkowym strojem! Gwiazdy disco polo wyglądają jak boginie!
  4. Genialna nowość formacji Empire podbija sieć! Artyści stworzyli nowy hit disco polo?!
  5. Znana gwiazda ze świata disco polo pokazała swój kształtny biust! Ten widok wywołał lawinę komentarzy!
  6. Genialna produkcja Agnieszki Drewnickiej - Exaited już dostępna w sieci! Gorąca premiera ślicznej gwiazdy zawojuje rynek disco polo?!
  7. Przyjaźń po rozstaniu?! Gwiazda disco polo Angelika Żmijewska - Topky szczerze o relacji z MiłymPanem!
  8. Na to czekał świat disco polo! Gorąca premiera od grupy Defis, MiłegoPana i Bogdana Borowskiego jest już dostępna! Artyści przenieśli fanów do 1995 roku!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami