Reklama


Reklama

Weselny hit?! Fani disco polo stanowczo skomentowali udostępnioną nowość!

2020-06-24T13:30:00+02:00 Weselny hit?! Fani disco polo stanowczo skomentowali udostępnioną nowość! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/idealna-weselna-propozycja-disco-polo-to-trzeba-uslyszec-1592430171.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

To taneczna „pigułka”, której pierwsze dźwięki porwą nas do pląsów we wszystkich okolicznościach! Zespół, nie zawiódł również w kwestii obrazu

Reklama

Polskie społeczeństwo kocha disco polo! Widać to po popularności festiwali, koncertów i samych artystów z tej branży. Nie wyobrażamy sobie świętowania pewnych okoliczności bez oprawy dźwiękowej, w klimacie disco!

Zobacz również: Wielki strach w oczach Magdy Narożnej! Wokalistka disco polo przyznała się do tego publicznie!

Każdy odbiorca, z zapartym tchem śledzi rynek muzyki tanecznej i wyczekuje kolejnych nowości od największych gwiazd! Tym razem z najnowszą produkcją przychodzi do nas zespół Diament! Ich nowy numer pt. „Młodej parze”, jak sama nazwa wskazuje, staje w propozycjach do hitu weselnych parkietów 2020!

Utwór to wspaniała propozycja, nie tylko na ślubne przyjęcia. To taneczna „pigułka”, której pierwsze dźwięki porwą nas do pląsów we wszystkich okolicznościach! Zespół, nie zawiódł również w kwestii obrazu! W klipie zobaczyć możemy całą formację, parę młodą oraz zapierające dech w piersiach obrazy polskich skarbów natury! Internauci nie zostawili na premierze suchej nitki zachwytu:

„Rewelacyjnie!”, „Utworek pierwsza klasa!”...Takie słowa, można przeczytać w komentarzach pod filmem!

Widocznie fani nie mogą się już doczekać, kiedy będą mogli wziąć młodych w kółeczko i odśpiewać głośno słowa tej piosenki!

Zobacz również: Dla tej gwiazdy disco polo piątek trzynastego nie był pechowy! Wręcz przeciwnie!

Zespol Diament - Młodej Parze

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Najpiękniejsze nogi w branży disco polo? Ich właścicielka zachwyca miliony Polaków!
  2. Występ, który powalił na kolana i dał zwycięstwo! Disco polo na fali wznoszącej.
  3. Emocjonalne wyznanie uwielbianego wokalisty disco polo! Internauci płaczą!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.