Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-12-04T17:51:00+01:00 Niech nie dzieli nas dystans...czyli genialna propozycja od WonerSa i Musicloft pt. „Magicznie” https://disco-polo.info/uploads/news/d9cc6f5942c7eb021108e4c8264f6c61.jpg
Reklama

Niech nie dzieli nas dystans...czyli genialna propozycja od WonerSa i Musicloft pt. „Magicznie”

Redakcja , 04 Grudzień 2020  17:51
Niech nie dzieli nas dystans...czyli genialna propozycja od WonerSa i Musicloft pt. „Magicznie”
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Kawałek zatytułowany „Magicznie” bez wątpienia spodoba wam się od pierwszych sekund wysłuchania.

Reklama

Najmłodszy artysta disco polo u boku pięknej kobiety! Nowość od WonerSa w duecie z Musicloft, trafi w serce niejednego słuchacza. Musicie koniecznie przesłuchać utworu pod tytułem „Magicznie”. Każdy wie, że co by się w życiu nie działo, to święta są wyjątkowym czasem dla każdego człowieka.

Zobacz również: Nietypowa pasja Artystki disco polo! Gwiazda zaskoczyła fanów odważnym pytaniem!

Może się walić i wszystko być na „nie” , ale okres świąteczny sprawia, że świat w jednej chwili przekształca się w bajkę i wszelkie troski odchodzą na bok. Tym bardziej propozycja od WonerSa w duecie z Musicloft nabiera mocy. Kawałek zatytułowany „Magicznie” bez wątpienia spodoba wam się od pierwszych sekund wysłuchania.

Nie zdziwimy się, jeśli piosenka będzie wam towarzyszyć w trakcie przygotowań do świąt Bożego Narodzenia. Nie ważne, ile ma się lat i skąd pochodzi, gdy Święty Mikołaj z prezentami nadchodzi. Oczywiście tegoroczne święta z wiadomych przyczyn będą nieco inne, niż te w ubiegłym roku. Mimo wszystko warto zachować pogodę ducha i nadzieję na lepsze jutro, bo jeszcze będzie pięknie. „Niech niedzieli nas dystans, w ten wyjątkowy czas” - dobrze jest sobie wziąć te słowa piosenki do serca i nie załamywać.

W końcu 365 dni czekacie na tę magiczną chwile, jaką jest Boże Narodzenie. Nawet, jeśli w tym roku będzie inaczej, bez hucznych gościn swoich bliskich, to nie zapominajcie, że zawsze można zadzwonić do rodziny i poczuć się, jakby byli tuż obok, w tym wyjątkowym czasie. Piosenka „Magicznie” zapewne wywoła u was niejedną łzę.

Aczkolwiek pamiętajcie, że wszyscy jesteśmy tylko ludźmi. Łzy, zwłaszcza szczęścia i wzruszenia, są czymś pięknym i naturalnym.

Zobacz również: Zespół Daj To Głośniej przygotowują petardę by z hukiem zatrząść rynkiem muzyki tanecznej! Wiemy, co przygotowali!

Koniecznie dajcie znać, jak wam się podoba świąteczna propozycja od WonerSa & Musicloft pt. „Magicznie”.

Reklama
Zobacz teledysk: Musicloft & WonerS - Magicznie
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Ankieta: Czy podoba Ci się nowa odsłona disco-polo.info?
Zobacz również:
  1. Artysta disco polo na drinku z piękną kobietą?! O wszystkim ze szczegółami wyśpiewał swoim fanom!
  2. Dramat i smutek u Magdy Narożnej (Piękni i Młodzi)?! Królowa disco polo wyżaliła się fanom!
  3. Gwiazdor disco polo zszokował fanów?! Takiego rozpoczęcia roku nikt się nie spodziewał
  4. Rozpromieniona gwiazda disco polo zachwyca na instagramie. Co za fotografia!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej