Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-01-09T21:07:00+01:00 Niebezpieczna przygoda wokalisty disco polo! To byłaby wielka strata! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/01/niebezpieczna-przygoda-wokalisty-disco-polo-to-bylaby-wielka-strata-1546859618.jpg
Reklama

Niebezpieczna przygoda wokalisty disco polo! To byłaby wielka strata!

Redakcja , 09 Styczeń 2019  21:07
Niebezpieczna przygoda wokalisty disco polo! To byłaby wielka strata!
Źródło zdjęć: FaceBook - Marcin Niewiadomski
Reklama

Ten wyjazd lider zespołu B-QLL planował od dawna, ale dopiero teraz udało mu się polecieć z rodziną do Tajlandii!

Reklama

Kiedy jedni w połowie grudnia szykowali się do świąt, on biegał z bliskimi po plaży, spacerował w dżungli tropikalnej i pływał w lazurowej wodzie. – Spędziłem z żoną i synkiem trzynaście cudownych dni w Tajlandii, a dokładniej w kurorcie Khao Lak – zdradza „Naszym Melodiom” Marcin Niewiadomski z B-QLL. Już raz się tam wybierał, ale... musiał odłożyć wyjazd.

Zobacz również: Współpraca Artystów disco polo okazała się bardzo owocna! Na konto gwiazd wpłynęła okrągła suma!

Na pomoc wezwano nurków

– Leoś zachorował i mimo że mieliśmy już bilety, zostaliśmy z synem w domu – wyjaśnia Marcin. Tym razem wyprawa doszła do skutku, choć nie zabrakło na niej niebezpiecznych przygód... – Skakaliśmy ze znajomymi z łodzi do wody. W pewnej chwili kolega, który miał na szyi drogi złoty łańcuszek, krzyknął w panice: „Rzucaj maskę, muszę go wyłowić” – opowiada Marcin. Okazało się, że cacko za kilkanaście tysięcy złotych wpadło do oceanu. – Zanurkowaliśmy, ale na głębokości ok. 15 m zmienia się pod wodą ciśnienie. Sytuacja stawała się dramatyczna – dodaje. Na pomoc wezwano ekipę nurków, dla znalazcy wyznaczono też nagrodę. – Zgubę wyłowił Tajlandczyk z naszego pokładu i stał się bohaterem – wspomina Marcin, który nowy rok witał już w Polsce.

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Niezwykła przemiana uwielbianej gwiazdy disco polo! Fani zachwyceni Paulą Karpowicz z Top Girls!
  2. Artyści disco polo nie boją się koronawirusa? Ich plany na najbliższą przyszłość zaskakują wszystkich!
  3. Ponętne zdjęcia gwiazdy disco polo prosto z łazienki. Zobaczcie jej gorące ciało! To najpiękniejsza kobieta w branży?
  4. Artysta disco polo na drinku z piękną kobietą?! O wszystkim ze szczegółami wyśpiewał swoim fanom!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej