Reklama
Polecamy


Reklama

Niebezpieczna przygoda wokalisty disco polo! To byłaby wielka strata!

2019-01-09T21:07:00+01:00 Niebezpieczna przygoda wokalisty disco polo! To byłaby wielka strata! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/01/niebezpieczna-przygoda-wokalisty-disco-polo-to-bylaby-wielka-strata-1546859618.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: FaceBook - Marcin Niewiadomski
Reklama


Życie gwiazd

Ten wyjazd lider zespołu B-QLL planował od dawna, ale dopiero teraz udało mu się polecieć z rodziną do Tajlandii!

Reklama

Kiedy jedni w połowie grudnia szykowali się do świąt, on biegał z bliskimi po plaży, spacerował w dżungli tropikalnej i pływał w lazurowej wodzie. – Spędziłem z żoną i synkiem trzynaście cudownych dni w Tajlandii, a dokładniej w kurorcie Khao Lak – zdradza „Naszym Melodiom” Marcin Niewiadomski z B-QLL. Już raz się tam wybierał, ale... musiał odłożyć wyjazd.

Zobacz również: Przepiękna wokalistka disco polo kusi w klipie skąpym bikini! Jej nowość podbije listy przebojów?!

Na pomoc wezwano nurków

– Leoś zachorował i mimo że mieliśmy już bilety, zostaliśmy z synem w domu – wyjaśnia Marcin. Tym razem wyprawa doszła do skutku, choć nie zabrakło na niej niebezpiecznych przygód... – Skakaliśmy ze znajomymi z łodzi do wody. W pewnej chwili kolega, który miał na szyi drogi złoty łańcuszek, krzyknął w panice: „Rzucaj maskę, muszę go wyłowić” – opowiada Marcin. Okazało się, że cacko za kilkanaście tysięcy złotych wpadło do oceanu. – Zanurkowaliśmy, ale na głębokości ok. 15 m zmienia się pod wodą ciśnienie. Sytuacja stawała się dramatyczna – dodaje. Na pomoc wezwano ekipę nurków, dla znalazcy wyznaczono też nagrodę. – Zgubę wyłowił Tajlandczyk z naszego pokładu i stał się bohaterem – wspomina Marcin, który nowy rok witał już w Polsce.

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Energy Girls z nową premierą! Gwiazdy disco polo zabierają fanów w podróż w czasie!
  2. Wokalistka disco polo nie ma czasu na sen! Gwiazda wzięła udział w pieszej pielgrzymce!
  3. Ależ ujęcia! Popularny zespół disco polo After Party z nowym teledyskiem!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.