2023-12-06T18:52:00+01:00 "Nie pykło" - Niezwykłe połączenie Extazy i Łobuzów wstrząsnęło branżą disco polo! Posłu "Nie Pykło" - zaskakująca współpraca Extazy i Łobuzów w świecie disco polo. Nowy hit, energiczny utwór i niebanalne teledysk już wkrótce! https://disco-polo.info/uploads/news/nie-pyklo---niezwykle-polaczenie-extazy-i-lobuzow-wstrzasnelo-branza-disco-polo-posluchajcie-nowoscijpg.jpg

"Nie pykło" - Niezwykłe połączenie Extazy i Łobuzów wstrząsnęło branżą disco polo! Posłuchajcie nowości!

Autor: Adam Begier , 06 Grudzień 2023  18:52
Źródło zdjęć: facebook.com/zespolextazy

"Nie Pykło" - zaskakująca współpraca Extazy i Łobuzów w świecie disco polo. Nowy hit, energiczny utwór i niebanalne teledysk już wkrótce!Reklama

  Reklama

  Disco polo, gatunek muzyczny, który nieustannie zaskakuje swoich fanów, tym razem przynosi prawdziwy hit w postaci wspólnej produkcji dwóch znanych zespołów: Extazy i Łobuzy. Premiera ich nowego utworu, zatytułowanego "Nie Pykło", już niebawem, a emocje wśród fanów sięgają zenitu.

  Extazy i Łobuzy - Połączenie, które wzbudza emocje

  Informacja o współpracy Kamila Chludzińskiego, lidera zespołu Extazy, i formacji Łobuzy, wywołała w świecie disco polo niemałe poruszenie. Obie grupy, znane ze swojego charakterystycznego stylu i niebanalnych tekstów, teraz połączą siły, aby dostarczyć fanom niezapomniane wrażenia muzyczne.

  "Nie Pykło" - co kryje się za tytułem?

  Tytuł utworu, "Nie Pykło", już na wstępie zaciekawia i intryguje. Fragment piosenki oraz teledysku, który został niedawno opublikowany w sieci, ukazuje artystów w scenerii więziennej. Co więcej, słowa utworu nawiązują do więziennego słownictwa, co jest niecodziennym zabiegiem w świecie disco polo.

  Sama kompozycja jest pełna energii i rytmu, charakterystycznego dla obu zespołów. Fani na forach internetowych już teraz spekulują, że "Nie Pykło" ma szansę stać się jednym z największych hitów sezonu.

  Premiera na horyzoncie - co wiemy?

  Premiera zaplanowana jest na 14 grudnia 2023 roku, to już teraz zapowiedź spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem wśród fanów. Kawałek, który można usłyszeć w zapowiedzi, zapowiada unikalne połączenie stylów obu grup, co tylko potęguje ciekawość i oczekiwanie.

  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Niezapomniany koncert z zespołem Effect w klubie Explosion! Już 17 lutego w Warszawie!
  2. Dawid Tymiński - Raider wzrusza akustyczną wersją hitu 'Była Piękna' | VIDEO
  3. Zenon Martyniuk i Jego nieśmiertelny Hit - "Sonet dla Miłości": idealny wybór na walentynki
  4. Jesika rozpala serca nowym teledyskiem: "Kochaj mnie" - Premiera Już Jutro
  5. To będzie wyjątkowe połączenie! Defis i Camasutra w utworze pt. "Szukaj mnie".
  6. Classic szykuje muzyczną niespodziankę: nadchodzi nowy hit Disco Polo | VIDEO
  7. Diadem ponownie na szczycie! Ich najnowszy hit 'Z Tobą' zdobywa uznanie!
  8. Gorąca premiera: Agness Stelmach - Zauważ siebie

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie