Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-04-26T17:11:00+02:00 "Nie ma raju" nowym hitem disco polo?! Zespół Mig udostępnił wyjątkową nowość! | VIDEO https://disco-polo.info/uploads/news/2019/04/nie-ma-raju-nowym-hitem-wesel-zespol-mig-udostepnil-wyjatkowa-nowosc-video-1556291432.jpg
Reklama

"Nie ma raju" nowym hitem disco polo?! Zespół Mig udostępnił wyjątkową nowość! | VIDEO

Redakcja , 26 Kwiecień 2019  17:11
"Nie ma raju" nowym hitem disco polo?! Zespół Mig udostępnił wyjątkową nowość! | VIDEO
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Rodzeństwo Gwiazdowskich jak zwykle podniosło wysoko poprzeczkę! Grupa Mig udostępniła właśnie wyjątkową nowość pt. "Nie ma raju"

Reklama

Na planie tego teledysku pojawiło się ponad 40 osób! Jedna z najpopularniejszych formacji disco polo - Mig - udostępniła w sieci długo wyczekiwaną nowość pt. "Nie ma raju". Jest to ich pierwsza tegoroczna nowość, która ma ogromne szanse stać się wielkim hitem. Utwór jest na tyle skoczny i melodyjny, że doskonale odnajdzie się również podczas wesel. Czyżby to był nowy hit?

Zobacz również: Szokujące słowa Dawida Narożnego! Artysta zażartował sobie z hejterów?!

Rodzeństwo Gwiazdowskich ani myśli o spoczęciu na laurach. Co więcej, z produkcji na produkcję podnoszą poprzeczkę coraz wyżej. Grupa Mig lubi działać z profesjonalistami, stąd też do współpracy przy realizacji teledysku zaprosili Piotra Smoleńskiego. Nie jest to ich pierwsza współpraca, stąd też praca na planie przebiegła pomyślnie. Zdjęcia do klipu "Nie ma raju" zostały zrealizowane w połowie kwietnia, w Warszawie. Odbywały się nocą, stąd też klimat produkcji nieco różni się od ich wcześniejszych propozycji. 

Jak udało nam się dowiedzieć nie jest to koniec niespodzianek od zespołu Mig na ten rok. Dorota, Sławek, Krzysiek oraz Marek nieustannie pracują nad kolejnymi projektami. Na ten moment, jeden z najważniejszych mają już za sobą - czy poniższa premiera trafi w Wasze gusta? Zobaczcie jak prezentuje się poniższa całość. Ktoś wyczuwa w tej piosence wielki hit?

Zobacz również: Gwiazdor disco polo ucałowany przez Magdę Narożną! Nagranie opublikował na swoim Instagramie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Spektakularny sukces Dawida Narożnego i jego córki! Ten duet powalił na kolana wszystkich fanów! Deklasują konkurencje!
  2. Momentami robi się gorąco! Wokalistka disco polo w wyjątkowym, premierowym wydaniu!
  3. Rewolucja w disco polo?! Popularne zespoły zdecydowały się na wspólny projekt! Znamy szczegóły współpracy!
  4. Wspaniała produkcja disco polo trafiła do sieci! Jest spora szansa na podbicie rynku!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej