Nie ma ich już z nami! Wspominamy osoby związane z disco polo | 1 listopada

Nie ma ich już z nami! Wspominamy osoby związane z disco polo | 1 listopada

Pamięć o nich nigdy nie minie...

Zobacz też Daria Negra i Eratox prezentują „Jest dobrze”. Zobacz przedpremierę! Kiedy publikacja?

Reklama

Przypadający na 1 listopada Dzień Wszystkich Świętych to szczególne święto. To dzień, w którym odwiedzamy groby naszych bliskich, zapalamy świeczki, stawiamy kwiaty. To dzień, kiedy wszyscy się jednoczymy i wspominamy tych, którzy odeszli do lepszego świata... rodzinę, znajomych jak również osoby związane z muzyką disco polo. 

Premiera „Remiza” od Karo. Sprawdź, co przygotowała młoda wokalistka! To hit? Warto przeczytać: Premiera „Remiza” od Karo. Sprawdź, co przygotowała młoda wokalistka! To hit?

2004 – Tomasz Wasilewski z zespołu LIVE z Siedlec.
2009 – Julio (Mariusz Adamski) – Zginął w wypadku samochodowym w lipcu. Wydał jeden album pt. ,,Cały ja, cały mój świat”. Wystąpił także w teledysku Marcina Siegieńczuka do piosenki ,,Aga jest naga”.

Reklama

2009 Marcus (Ireneus Kubiak). O śmierci dowiedzieliśmy się w programie ,,Disco polo live”. Współzałożyciel grupy, która powstała 1995 roku w okolicach Żyrardowa.

2010 – Easy Land (Mariusz Walczewski). Zmarł 7 sierpnia.

Reklama

2012 – Number One (Grzegorz Kondratowicz). Zmarł 8 maja.

2014 – Andrzej Mensfeld (Dj BRush). Był znany na polskiej scenie muzyki dance. Działał także jako producent muzyczny. Nagrywał z takimi grupami jak Q-Bass – hity które zna cała Polska ,,Impreza”, ,,Ręce go góry”, ,,Niech się wszyscy bawią” oraz mega hit ,,Niedzielny kac”

2015 – Monika Próchniewicz, była wokalistką grupy D-Bomb – znana jako MC project. Zmarła w maju.

2015 – Krzysztof Kirycki – lider zespołu Korona. Zmarł w maju.

2015 – Łukasz Niedźwiadek – członek grupy Chanel znany też jako Prezes Chanel. Zmarł w listopadzie

2015 – Mariusz Szumilas, członek młodego zespołu Atlantix. Zmarł w grudniu.

2016 – Marek Górski znany jako Antoś Szprycha zmarł 25 kwietnia.

2016 – Paweł Jurczyszyn – klawiszowiec grupy Tex. Zmarł 16 września.

2016 – Bohdan Smoleń - zmarł w wieku 69 lat

2017 – Krzysztof Rutkowski - lider zespołu Tarzan Boy

2017 – Wiesław Uczciwek - klawiszowiec zespołu Classic

Są dni pełne radości, szczęścia i uniesień. Ale są też inne - pełne zadumy i smutku. I taki jest właśnie ten listopadowy dzień...

Mariusz Winnicki z Classic pokazał żonę w teledysku „Nowe życie”. Wyjątkowa premiera! Zobacz również: Mariusz Winnicki z Classic pokazał żonę w teledysku „Nowe życie”. Wyjątkowa premiera!
Oceń artykuł
Bądź pierwszy!
Zagłosuj teraz
Który hit disco polo jest najlepszy na wesele?
Data publikacji:
Dziennikarz muzyczny i redaktor naczelny Disco-Polo.info. W branży disco polo od 2012 roku.
Google News Facebook Instagram YouTube TikTok

Warto przeczytać - 1 listopad

Powiązane artykuły na temat: 1 listopad
Warto przeczytać - 1 listopad

Najpopularniejsze w serwisie

Polecamy