Reklama


Reklama

Narzeczona gwiazdy disco polo w roznegliżowanych zdjęciach! Wygląda niesamowicie!

2020-02-29T21:13:00+01:00 Narzeczona gwiazdy disco polo w roznegliżowanych zdjęciach! Wygląda niesamowicie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/02/narzeczona-gwiazdy-disco-polo-w-rozneglizowanych-zdjeciach-wyglada-niesamowicie-1583005702.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: irmiz_dreamsstudio
Reklama


Życie gwiazd

Partnerka gwiazdy disco polo to niezwykle piękna i ponętna kobieta, której wdzięk i aparycja wielokrotnie już oczarowały świat disco polo.

Reklama

Jeden z najzdolniejszych wokalistów disco polo ma niesamowitą muzę, która z pewnością go inspiruje do niezwykłej twórczości. Narzeczona wokalisty disco polo opublikowała ponętne zdjęcia, które oczarowały całą branżę disco polo.

Zobacz również: Gwiazdy disco polo przepraszają za niefortunne słowa Sławomira Świerzyńskiego.

Luka Rosi, czyli Łukasz Rosiński to szczęśliwy człowiek, który w świecie disco polo może zrobić ogromną karierę. Jego przeboje pt. "A Ty bądź", czy "Winogrona" to dopiero początek kariery. Łukasz to również szczęśliwie zakochany mężczyzna, który jest w związku z przepiękną Karoliną Olszewską, bohaterką wielu teledysków.

Partnerka gwiazdy disco polo to niezwykle piękna i ponętna kobieta, której wdzięk i aparycja wielokrotnie już oczarowały świat disco polo. Ostatnio Karolina udostępniła gorące zdjęcia, które zadziałały na wyobraźnie fanów disco polo.

Karolina to niezwykła kobieta, która ma świadomość swojego pięknego ciała. Jej nowe zdjęcia z pewnością są jednymi z najgorętszych w świecie disco polo.

Luka Rosi to szczęściach, który w domu ma niezwykle piękną i ponętną partnerkę.

Zobacz również: Gwiazdy disco polo rozwalają system?! Mamy komentarz fana! Jego słowa nie pozostawiają złudzeń!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Fani zachwyceni! Marcin Miller BOYS znalazł się w centrum zainteresowania!
  2. Gwiazdy disco polo zaskakują nowym projektem! Zainteresowanie Polaków ekspresowo rośnie!
  3. Utwór disco polo sprzed lat w nowej odsłonie! Ten gorący kawałek na nowo rozgrzeje parkiety!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.