Reklama


Reklama

Największy Sylwester 2019/2020 z muzyką disco polo na Polo TV!

2019-12-13T13:00:00+01:00 Największy Sylwester 2019/2020 z muzyką disco polo na Polo TV! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/12/najwiekszy-sylwester-20192020-z-muzyka-disco-polo-na-polo-tv-1576062964.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Najsłynniejsze hity muzyki tanecznej, największe gwiazdy disco i ponad pięć godzin szampańskiej imprezy w noc sylwestrową w Polo TV .

Reklama

W sylwestra Polo TV przygotowało dla swoich widzów fantastyczną zabawę! Punktualnie o godz. 17:15 wystartuje specjalne wydanie programu „Disco Studio”, które nakręci widzów przed niesamowitą gorączką nadchodzącej nocy!

Zobacz również: Premiera od zespołu Top Girls pt. "To skomplikowane" jest już dostępna w sieci!

GWIAZDY, SZAMPAN I TY. SYLWESTER Z POLO TV

W programie pojawią się wyjątkowi  goście m.in. Etna, Marcin Miller (Boys) oraz Robert Klatt (Classic). A już o 19:30 rozpocznie się to na co wszyscy fani disco polo czekają - wielki koncert pod nazwą „Gwiazdy, szampan i Ty. Sylwester z Polo TV!”

Na scenie wystąpią najpopularniejsi artyści disco: Akcent, Boys, Classic, Top Girls, Miły Pan, Czadoman, Piękni i Młodzi, After Party, Milano, Power Play, Defis, MIG, CamaSutra, Łobuzy, Mejk, Kordian i wielu innych! W sylwestrową noc będziemy również świętować 20-lecie pracy artystycznej zespołu Weekend, który wykona swoje największe przeboje!

Nie zabraknie także muzycznych odkryć kończącego się roku, czyli grupy Daj To Głośniej i ich  hitu „Mama ostrzegała” oraz przeboju „Ona by tak chciała” w wykonaniu Ronniego Ferrari! Dodatkowo Polo TV przygotowało również konkurs w którym do wygranie będzie 10 tys. złotych, a widzowie będą mogli pozdrawiać się również na żywo za pośrednictwem smsów.

Koncert sylwestrowy w Polo TV to będzie niesamowita atmosfera, wyjątkowe pokazy taneczne oraz najbardziej żywiołowa publika w Polsce!

Niezapomniany koncert „Gwiazdy, szampan i Ty. Sylwester z Polo TV!” już od godziny 19:30! Powitajmy wspólnie nadchodzący 2020 rok!

Zobacz również: Premiera od zespołu Top Girls pt. "To skomplikowane" jest już dostępna w sieci!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Disco polo w nowoczesnym wydaniu kluczem do sukcesu?! Patryk Grey prezentuje coś nowego!
  2. Nowość disco polo od znanego zespołu już puka do internetowych drzwi. Fani Daj to Głośniej mogą usłyszeć kawałek...!
  3. Polacy pod wrażeniem ogromnego talentu gwiazdora disco polo! Czadoman (Paweł Dudek) zdobywa coraz większą sławę!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.