Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-12-13T13:00:00+01:00 Największy Sylwester 2019/2020 z muzyką disco polo na Polo TV! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/12/najwiekszy-sylwester-20192020-z-muzyka-disco-polo-na-polo-tv-1576062964.jpg
Reklama

Największy Sylwester 2019/2020 z muzyką disco polo na Polo TV!

Redakcja , 13 Grudzień 2019  13:00
Największy Sylwester 2019/2020 z muzyką disco polo na Polo TV!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Najsłynniejsze hity muzyki tanecznej, największe gwiazdy disco i ponad pięć godzin szampańskiej imprezy w noc sylwestrową w Polo TV .

Reklama

W sylwestra Polo TV przygotowało dla swoich widzów fantastyczną zabawę! Punktualnie o godz. 17:15 wystartuje specjalne wydanie programu „Disco Studio”, które nakręci widzów przed niesamowitą gorączką nadchodzącej nocy!

Zobacz również: Wygląda jak bogini! Przepiękna gwiazda disco polo zachwyca w czarnym bikini!

GWIAZDY, SZAMPAN I TY. SYLWESTER Z POLO TV

W programie pojawią się wyjątkowi  goście m.in. Etna, Marcin Miller (Boys) oraz Robert Klatt (Classic). A już o 19:30 rozpocznie się to na co wszyscy fani disco polo czekają - wielki koncert pod nazwą „Gwiazdy, szampan i Ty. Sylwester z Polo TV!”

Na scenie wystąpią najpopularniejsi artyści disco: Akcent, Boys, Classic, Top Girls, Miły Pan, Czadoman, Piękni i Młodzi, After Party, Milano, Power Play, Defis, MIG, CamaSutra, Łobuzy, Mejk, Kordian i wielu innych! W sylwestrową noc będziemy również świętować 20-lecie pracy artystycznej zespołu Weekend, który wykona swoje największe przeboje!

Nie zabraknie także muzycznych odkryć kończącego się roku, czyli grupy Daj To Głośniej i ich  hitu „Mama ostrzegała” oraz przeboju „Ona by tak chciała” w wykonaniu Ronniego Ferrari! Dodatkowo Polo TV przygotowało również konkurs w którym do wygranie będzie 10 tys. złotych, a widzowie będą mogli pozdrawiać się również na żywo za pośrednictwem smsów.

Koncert sylwestrowy w Polo TV to będzie niesamowita atmosfera, wyjątkowe pokazy taneczne oraz najbardziej żywiołowa publika w Polsce!

Niezapomniany koncert „Gwiazdy, szampan i Ty. Sylwester z Polo TV!” już od godziny 19:30! Powitajmy wspólnie nadchodzący 2020 rok!

Zobacz również: Wygląda jak bogini! Przepiękna gwiazda disco polo zachwyca w czarnym bikini!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Gwiazdy disco polo wplątały się w spore kłopoty?! Pojawiła się policja!
  2. Co za ciało! Gwiazda disco polo kusi w czerwonej bieliźnie! Uwagę zwraca biust!
  3. Bombowa premiera od ślicznej wokalistki! Gwiazda w bardzo ponętnej odsłonie!
  4. Gwiazdor disco polo błaga o ratunek dla dziecka! Trwa wyścig z czasem!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej