2015-12-07T18:45:00+01:00 Największe gwiazdy disco polo w wyjątkowym projekcie VOX FM „To Święta!” to jedyny taki świąteczny projekt muzyczny pomysłu redakcji Radia VOX FM, w którym udział wzięła i zaśpiewała plejada gwiazd muzyki disco polo ̵ https://disco-polo.info/uploads/news/

Największe gwiazdy disco polo w wyjątkowym projekcie VOX FM

Autor: Adam Begier , 07 Grudzień 2015  18:45
Największe gwiazdy disco polo w wyjątkowym projekcie VOX FM
Źródło zdjęć:

„To Święta!” to jedyny taki świąteczny projekt muzyczny pomysłu redakcji Radia VOX FM, w którym udział wzięła i zaśpiewała plejada gwiazd muzyki disco polo – lider zespołu „Boys” Marcin Miller, Marek Gwiazdowski z formacji MIG, Piękni ...Reklama

„To Święta!” to jedyny taki świąteczny projekt muzyczny pomysłu redakcji Radia VOX FM, w którym udział wzięła i zaśpiewała plejada gwiazd muzyki disco polo – lider zespołu „BoysMarcin Miller, Marek Gwiazdowski z formacji MIG, Piękni i Młodzi, B-Qll, Czadoman, Camasutra, Jorrgus, Basta. W projekcie znalazły się również gwiazdy z zagranicy – Mario Bischin i zespół Mirami. W klipie pojawiali się ponadto dziennikarze znani z anteny Radia VOX FM.

 

Piosenka została wyreżyserowana przez autora muzyki i producenta VOX FM – Macieja Łuczyńskiego z wykorzystaniem zaplecza technicznego kanału VOX Music TV. Autorem słów jest Konrad Piwowarski – gospodarz „Pierwszej Zamiany” w Radiu VOX FM.

 

Premierze świątecznego projektu towarzyszy akcja specjalna „O Choinka! Są święta, są prezenty”, która potrwa do 18 grudnia. Nagrodami ufundowanymi przez VIVUS są m.in. smartgadżety elektroniczne, telewizory i sprzęt AGD. Aby wziąć udział w zabawie, należy wejść na odpowiednią podstronę www.voxfm.pl/ochoinka i uzupełnić formularz, z którym słuchacz musi uzasadnić, dlaczego to on powinien otrzymać prezent od VOX FM. Codziennie między 8:00 a 15:00 prezenterzy stacji będą łączyli się na antenie stacji i wręczali świąteczne upominki autorom najciekawszych uzasadnień.

 

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
DIADEM - Z TOBĄ

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
  1. Wielki Hit Grupy Boys "Zabawa we Wsi" Powraca w Nowej Odsłonie!
  2. Urlopowe CZUŁOŚCI! Marcin Siegieńczuk zabrał żonę do EGIPTU! Tylko nieliczni tak się bawią!
  3. Eksplozja talentów w klubie Explosion: Rusza Ogólnopolski Konkurs „Pokaż na co Cię Stać”! Można zgarnąć niezłe pieniądze!
  4. 'Noc Złamanych Serc' w nowej odsłonie! Wykonanie zespołu Massive brzmi niesamowicie! Posłuchajcie nowej wersji!
  5. Kobieca odsłona hitu "Halo Księżniczko" podbija sieć! Nie uwierzysz, kim jest ta TAJEMNICZA piękność! Podbije rynek DISCO POLO?!
  6. "Ś.P. Disco polo .." - nowy teledysk gwiazdy disco polo szokuje!
  7. Gwiazda Disco Polo w niebezpieczeństwie! Wybuchła opona w pojeździe Iness | VIDEO
  8. Andre zaskakuje nową płytą – Zobacz, co przygotował!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie