2015-12-07T18:45:00+01:00 Największe gwiazdy disco polo w wyjątkowym projekcie VOX FM https://disco-polo.info/uploads/news/

Największe gwiazdy disco polo w wyjątkowym projekcie VOX FM

Redakcja , 07 Grudzień 2015  18:45

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Największe gwiazdy disco polo w wyjątkowym projekcie VOX FM
Źródło zdjęć:

„To Święta!” to jedyny taki świąteczny projekt muzyczny pomysłu redakcji Radia VOX FM, w którym udział wzięła i zaśpiewała plejada gwiazd muzyki disco polo – lider zespołu „Boys” Marcin Miller, Marek Gwiazdowski z formacji MIG, Piękni ...

Reklama

„To Święta!” to jedyny taki świąteczny projekt muzyczny pomysłu redakcji Radia VOX FM, w którym udział wzięła i zaśpiewała plejada gwiazd muzyki disco polo – lider zespołu „Boys” Marcin Miller, Marek Gwiazdowski z formacji MIG, Piękni i Młodzi, B-Qll, Czadoman, Camasutra, Jorrgus, Basta. W projekcie znalazły się również gwiazdy z zagranicy – Mario Bischin i zespół Mirami. W klipie pojawiali się ponadto dziennikarze znani z anteny Radia VOX FM.

 

Piosenka została wyreżyserowana przez autora muzyki i producenta VOX FM – Macieja Łuczyńskiego z wykorzystaniem zaplecza technicznego kanału VOX Music TV. Autorem słów jest Konrad Piwowarski – gospodarz „Pierwszej Zamiany” w Radiu VOX FM.

 

Premierze świątecznego projektu towarzyszy akcja specjalna „O Choinka! Są święta, są prezenty”, która potrwa do 18 grudnia. Nagrodami ufundowanymi przez VIVUS są m.in. smartgadżety elektroniczne, telewizory i sprzęt AGD. Aby wziąć udział w zabawie, należy wejść na odpowiednią podstronę www.voxfm.pl/ochoinka i uzupełnić formularz, z którym słuchacz musi uzasadnić, dlaczego to on powinien otrzymać prezent od VOX FM. Codziennie między 8:00 a 15:00 prezenterzy stacji będą łączyli się na antenie stacji i wręczali świąteczne upominki autorom najciekawszych uzasadnień.

 

VOX FM & Przyjaciele – To Święta

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Największe hity zespołu Extazy w pigułce! Do sieci trafiła niezwykła składanka disco polo!
  2. Znana wokalistka sięgnęła po wielki przebój disco polo! Jej wersja brzmi lepiej niż oryginał?! Fani zachwyceni!
  3. Śliczna gwiazda disco polo zachwyca zgrabną figurą! Wszystko przez taniec na szpilkach?!
  4. Nowa gwiazda w świecie disco polo! Premierowy utwór Artysty podbija serca fanów! Klip nagrano w Niemczech!
  5. Dzieci Sławomira Świerzyńskiego podbijają świat disco polo wyjątkową premierą! To nowa wersja jednego z największych hitów rodzeństwa!
  6. Piękna wokalistka disco polo podkreśliła swoje krągłości! Widok zapiera dech w piersiach! Fani komentują!
  7. Kolejna muzyczna premiera od dziewczyn z Top Girls! Gwiazdy disco polo zaprosiły do współpracy znanego kolegę z branży!
  8. Marcin Miller – Boys przyłapany w towarzystwie światowej gwiazdy pop! Artysta disco polo przymierza się do międzynarodowej kariery?!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami