2020-12-31T18:12:00+01:00 Najpiękniejsza premiera od Dawida Narożnego dostępna! Nowość chwyta za serce! https://disco-polo.info/uploads/news/nowa-propozycja-od-dawida-naroznegogwiazdor-disco-polo-w-lirycznej-wersjijpg.jpg
Reklama

Najpiękniejsza premiera od Dawida Narożnego dostępna! Nowość chwyta za serce!

Redakcja , 31 Grudzień 2020  18:12
Najpiękniejsza premiera od Dawida Narożnego dostępna! Nowość chwyta za serce!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Artysta już nie raz zaskakiwał fanów umiejętnościami interpretacyjnymi produkcji innych niż disco polo


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Niemal każda propozycja disco polo, przemawia do serc słuchaczy na tyle skutecznie, że pozostaje w nich na długi czas. Największe przeboje bardzo często doczekują się kontynuacji, dzięki czemu fani mogą zaktualizować w duszy ich brzmienie. To oczywiście prowadzi do dłuższego istnienia na czołowych miejscach list przebojów. 

Zobacz również: Fala krytyki i oskarżeń skierowana w Dawida Narożnego – fani nie mają litości! Gwiazdor stanowczo zareagował '(…) to jest zupełnie niepotrzebne(…)'

Taki właśnie zabieg przeprowadził Dawid Narożny, znany i piekielnie zdolny wokalista disco polo.

Artysta już nie raz zaskakiwał fanów umiejętnościami interpretacyjnymi produkcji innych niż disco polo. Szczególnie popularne są krótkie filmy (często z ukrycia), nagrane podczas podróży autem przez partnerkę Dawida, Joannę. Na nich gwiazdor prezentuje swoje wokalne zdolności.

Tym razem, artysta sprowadził do lirycznej wersji własny przebój. Kawałek pt. „Nosiłem kwiaty Ci”, został wykonany przez piosenkarza w odmianie akustycznej. Nie zabrakło oczywiście hipnotyzującego i bardzo przyjemnego głosu muzyka. 

Znakomity występ pojawił się na kanale Dawida w serwisie YouTube i wprowadził doskonały nastrój w domach i sercach fanów. Video, to nagranie ze studia, podczas którego Dawid emocjonalnie odśpiewuje swój wielki przebój. 

Nie przegapcie tego materiału. Jest naprawdę znakomity.

Zobacz również: Znana wokalistka disco polo planuje powrót na scenę! Gwiazda zapowiedziała już NOWOŚĆ!

Reklama

Dawid Narożny - Nosiłem Kwiaty Ci (Acoustic Ver)

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk: Dawid Narożny - Nosiłem Kwiaty Ci (Acoustic Ver)
PolecamyValdi - Białe to białe do

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Chcesz zdobyć sławę?! Popularny gwiazdor disco polo poszukuje wokalistów do nowego projektu!
  2. Cudownie piękna i uwielbiana wokalistka disco polo znowu się zakochała?! Wymowne zdjęcie nie pozostawia wątpliwości!
  3. Wzruszające chwile w życiu gwiazdora zespołu Milano! Artysta disco polo odwiedził wyjątkowych fanów!
  4. Zenon Martyniuk to najlepiej opłacany artysta disco polo? Na swoim najnowszym utworze 'Classy Girl' zarobił już ponad pół miliona! Co na to fani?
  5. Uwielbiana wokalistka disco polo w trybie pilnym trafiła na stół operacyjny! Fani zdruzgotani! Co z jej zdrowiem i dalszą karierą?!
  6. Milena Grzywacz z zespołu Szpilki w wyjątkowej i bardzo ponętnej odsłonie! Śliczna wokalistka disco polo czaruje nieziemskim uśmiechem!
  7. Nowa wokalistka wkracza na scenę disco polo! Czym zdeklasuje konkurencje gwiazda o pseudonimie Adriana?!
  8. Patryk Pegza z After Party chwali się pełnym terminarzem koncertów i nową produkcją!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami