Reklama
Polecamy


Reklama

Najnowszy hit "Dotykać, całować" w remixie! Jak wypada w zestawieniu z oryginałem?

2018-01-24T08:30:00+01:00 Najnowszy hit "Dotykać, całować" w remixie! Jak wypada w zestawieniu z oryginałem? https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/01/najnowszy-hit-dotykac-calowac-w-remixie-jak-wypada-w-zestawieniu-z-oryginalem-1516633621.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Facebook - Playboys
Reklama


Premiera

Playboysi zawsze dają z siebie wszystko przy tworzeniu produkcji, co potwierdza utwór "Dotykać, całować". Na warsztat wzięli go 99ers & Fair Play.

Reklama

Cała redakcja Disco-Polo.info z radością przygląda się poczynaniom producentów, którzy remixują utwory znanych zespołów. Dziś, na naszej grupie na Facebooku pojawił się remix wspomnianego wyżej utworu formacji Playboys!

Nam remix przypadł do gustu, a Wy co sądzicie o tej propozycji? Jak wypada w zestawieniu z oryginałem? Poniżej odsłuch zarówno oryginału, jak i najnowszego remixu od 99ers & Fair Play.

Oryginał:

Tr!Fle & LOOP REMIX

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Windstar z nowością podbije rynek disco polo? Gorąca premiera już w sieci!
  2. Dramatyczne chwile w życiu uwielbianej wokalistki disco polo! Gwiazda trafiła do szpitala!
  3. Wokalistka disco polo wygląda jak milion dolarów! Przepiękna Angelika Żmijewska z Top Girls zachwyciła w sieci!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.