Reklama


Reklama

Najgorętsze małżeństwo w świecie disco polo! Zobaczcie cudowną parę!

2019-05-04T06:00:00+02:00 Najgorętsze małżeństwo w świecie disco polo! Zobaczcie cudowną parę! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/05/najgoretsze-malzenstwo-w-swiecie-disco-polo-zobaczcie-cudowna-pare-1556919657.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Instagram - Janusz Konopla
Reklama


Ogólna

Marta i Janusz to najgorętsze małżeństwo w świecie disco polo?!

Reklama

W muzyce disco polo nie brakuje zespołów, które tworzą rodziny. Piękni i Młodzi, Mejk, czy Mirage & Yoko to tylko kilka przykładów grup disco polo, które tworzą małżeństwo.

Zobacz również: O krok od mega wpadki! Prześliczna gwiazda disco polo pokazała odrobinę za dużo?!

W ostatnim czasie Marta oraz Janusz z formacji Mirage & Yoko prezentują zdjęcia, które według fanów muzyki tanecznej przedstawiają najgorętszą parę w świecie disco polo. Faktycznie Państwo Konopla udostępniają fotki, w których pokazują trochę ciało i wyglądają nieziemsko.

Marta i Janusz nie mają czego się wstydzić. Cały czas dbają o formę na siłownię co widać na fotkach w mediach społecznościowych. Nie dziwi fakt, że wielu fanów muzyki disco polo plasuje Mirage & Yoko w rankingu najgorętszych par w świecie disco polo.

Zobacz również: Spektakularne osiągnięcie popularnych Artystek disco polo - Top Girls! Sukces goni sukces!

A Wy jakie macie zdjęcie w tym temacie? Czekamy na Wasze komentarze!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Marcin Miller (Boys) zszokowany po wejściu do hotelowego pokoju! To co zobaczył zapamięta do końca życia!
  2. Wokalistka disco polo w kusej sukience odsłoniła pośladek!
  3. Wielki przebój Zenka Martyniuka Akcent trafił właśnie do sieci w nowej odsłonie!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.