Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2017-07-24T15:39:00+02:00 MR SEBII przygotował egzotyczną nowość pt. "Będę kochał" | czy to HIT? https://disco-polo.info/uploads/news/2017/07/mr-sebii-przygotowal-egzotyczny-klip-pt-bede-kochal-czy-to-hit-1500849832.jpg
Reklama

MR SEBII przygotował egzotyczną nowość pt. "Będę kochał" | czy to HIT?

Redakcja , 24 Lipiec 2017  15:39
MR SEBII przygotował egzotyczną nowość pt. "Będę kochał" | czy to HIT?
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Po kilku tygodniach od ostatniej premiery Sebii zrealizował kolejną nowość, w której zagrała m.in. ciemnoskóra aktorka z Jamajki - Mimi.

Reklama

MR Sebii to jeden z najaktywniejszych artystów, który serca słuchaczy zdobył m.in. żartobliwym utworem "Cipuleńka". Od tamtego czasu wokalisty poszerzył swój repertuar o kolejne nowości, w tym duety, jak również nowość pt. "Kaligula (Dla Tarzana). 

Obecnie MR Sebii dopracowuje szczegóły swojej najnowszej propozycji pt. "Będę kochał", która jest jego egzotyczną propozycją na wakacje 2017. 

główna role gra Mimi ciemnoskóra aktorka z Jamajki mieszkająca we Włoszech oraz Natali Polka mieszkająca prawie od urodzenia w Watykanie .

Jak zdradził nam również wokalista, we wspomnianej produkcji nie zabrakło gościa specjalnego z Włoch, który zaśpiewał w swym ojczystym języku. Ta nowość okaże się strzałem w przysłowiową dziesiątkę? 

Internetowa premiera produkcji odbędzie się już 2 sierpnia w serwisie YT. 

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Nieudolnie wykonany teledysk disco polo? Odbiorcy popłynęli, gwiazda komentuje
  2. Ogromne zmiany w życiu Artysty disco polo! Fani nie mogą w to uwierzyć!
  3. Wokalistka disco polo stanęła na głowie! Fanom odebrało mowę!
  4. Ponętne zdjęcia gwiazdy disco polo prosto z łazienki. Zobaczcie jej gorące ciało! To najpiękniejsza kobieta w branży?

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej