Reklama
Polecamy


Reklama

Motyw folk w disco polo ciągle ma się świetnie! Zobaczcie kolejną propozycję w tym klimacie.

2020-06-20T12:45:00+02:00 Motyw folk w disco polo ciągle ma się świetnie! Zobaczcie kolejną propozycję w tym klimacie. https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/motyw-folk-w-disco-polo-ciagle-ma-sie-swietnie-zobaczcie-kolejna-propozycje-w-tym-klimacie-1592517993.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Ludowy teledysk również wprowadza bardzo swojski klimat do całego projektu

Reklama

Muzyka disco polo, z biegiem lat stała się fundamentem do zbudowania ciekawych odłamów gatunkowych. Artyści swojego pomysłu na sukces dopatrywali się w wielu sposobach.

Zobacz również: Wokalistka disco polo nie ma czasu na sen! Gwiazda wzięła udział w pieszej pielgrzymce!

Przyszedł czas, w którym sporo twórców na muzyczny szczyt zaprowadziło miksowanie kilku nurtów w jednym utworze. Ben Vito, to twórca, który postanowił pójść w ślady zespołu Daj to Głośniej i typowe disco polo połączył z elementami folku, nacechowanego biesiadną manierą. Artysta udostępnił utwór pt. „No i stało się” , który porywa do zabawy i zdecydowanego tupania nóżką.

Ludowy teledysk również wprowadza bardzo swojski klimat do całego projektu, co jeszcze mocniej przyciąga widzów, spragnionych bardziej zwyczajowych scenerii.

Marcin Góździewicz, twórca folkowej nuty, może już powoli otwierać szampana, ponieważ fani docenili jego pracę i artystyczny zmysł kilka godzin po premierze: „Wyszło super”, „Świetny utworek”, internauci pieją z zachwytu pod filmem. Piosenka faktycznie jest znakomita i z pewnością ma szerokie taneczne zastosowanie.

Sprawdzi się zarówno na dużej, festiwalowej scenie, jak i przed weselną, czy dyskotekową publicznością. Czekamy na wielki internetowy rozwój tej propozycji.

Zobacz również: Ten utwór znają wszyscy! Legenda disco polo w nowej odsłonie wielkiego przeboju sprzed lat!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny spełnił nietypową prośbę ciężarnej partnerki. Mocny komentarz gwiazdora disco polo!
  2. Gwiazdor disco polo ukrywał przez lata brata bliźniaka?! Wyglądają identycznie?!
  3. PILNE! Wokalistka disco polo zarażony koronawirusem! Zbadana próbka dała wynik pozytywny!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.