2023-12-08T14:00:00+01:00 "Moja Była" w rockowym wydaniu - nowa wersja Hit Menelaos! Menelaos w rockowym wydaniu 'Mojej Byłej'. Nowa aranżacja od THR!LL łączy disco polo z rockiem. Posłuchaj tej niezwykłej fuzji https://disco-polo.info/uploads/news/moja-byla-w-rockowym-wydaniu---nowa-wersja-hit-menelaosjpg.jpg

"Moja Była" w rockowym wydaniu - nowa wersja Hit Menelaos!

Autor: Adam Begier , 08 Grudzień 2023  14:00
Źródło zdjęć: facebook.com/grupamenelaos

Menelaos w rockowym wydaniu 'Mojej Byłej'. Nowa aranżacja od THR!LL łączy disco polo z rockiem. Posłuchaj tej niezwykłej fuzjiReklama

  Reklama

  "Moja Była" to utwór, który już zdążył zyskać popularność na polskiej scenie disco polo, ale czy jesteście gotowi na jego zupełnie nową, rockową odsłonę? Menelaos, zespół znany z energetycznych hitów, postanowił zaskoczyć swoich fanów. Współpracując z producentem THR!LL, przedstawiają nam "Moją Byłą" w odświeżonej wersji, która z pewnością wzbudzi zainteresowanie nie tylko wśród miłośników disco polo, ale i rocka.

  Nowa Odsłona Hitu od Menelaos.

  Premiera rockowej wersji "Mojej Byłej" to wydarzenie, które wzbudza spore zainteresowanie w świecie muzyki. Producent THR!LL, znany z łączenia różnorodnych stylów muzycznych, tym razem postawił na połączenie dynamicznych rockowych riffów z łatwo rozpoznawalnymi melodiami disco polo. Ta niecodzienna fuzja stylów przynosi świeże spojrzenie na utwór, który zdobył serca fanów w całej Polsce.

  Dynamiczność i moc charakterystyczne dla rocka doskonale komponują się z chwytliwym refrenem i rytmiczną linia melodyczną "Mojej Byłej". To połączenie może nie tylko przyciągnąć nową publiczność, ale również pokazać wszechstronność zespołu Menelaos oraz ich otwartość na eksperymenty muzyczne.

  THR!LL - Producent Z Wizją

  THR!LL, producent odpowiedzialny za nową wersję "Mojej Byłej", jest postacią dobrze znaną w świecie muzyki. Jego umiejętność łączenia różnych gatunków muzycznych zawsze wzbudza zainteresowanie. Współpraca z Menelaosem to kolejny krok w kierunku łączenia tradycyjnych dźwięków disco polo z nowoczesnymi aranżacjami.

  Rewizja klasycznego hitu Menelaos pod kątem rockowej dynamiki i energii pokazuje, jak stary utwór może zyskać nowe życie i trafić do szerszej grupy odbiorców. THR!LL wykazał się nie tylko doskonałym wyczuciem stylu, ale i umiejętnością adaptacji popularnej melodii do zupełnie nowego kontekstu muzycznego.

  Reklama

  Menelaos - Moja Była (THR!LL ROCK REMIX) (VIDEO)

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Gwiazda disco polo w oszałamiającym stroju na Instagramie! Musisz to zobaczyć
  2. Kiedy jest disco polo w Ostródzie?
  3. PILNE! Dramatyczne chwile: Darius von Prais na pokładzie tonącego promu! Nie ma z nim kontaktu!
  4. Jesika rozgrzewa luty swoją nowością 'Kochaj mnie' – Taneczny hit, który podbije serca
  5. Jesika rozpala serca nowym teledyskiem: "Kochaj mnie" - Premiera Już Jutro
  6. Wyjątkowe wyznanie żony gwiazdora Disco Polo wstrząsa siecią! Joanna Narożna szokuje!
  7. "Gdzie Jest Vixa" w nowej odsłonie - Roxaok w klubowej premierze!
  8. Skandal czy żart? Czadoman przyłapany z kochanką! Artystę disco polo nakryła Edyta Folwarska! Video w sieci!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie