2023-12-02T10:45:00+01:00 Menelaos zaskakuje w disco polo: Gorąca premiera 'Moja Była' – Rewolucja muzyczna?! Menelaos prezentuje utwór 'Moja Była' - odważne połączenie disco polo i hand's up. Nowy trend muzyczny i świeże brzmienie w nadchodzącej premierze https://disco-polo.info/uploads/news/menelaos-zaskakuje-w-disco-polo-goraca-premiera-moja-byla---rewolucja-muzycznajpg.jpg

Menelaos zaskakuje w disco polo: Gorąca premiera 'Moja Była' – Rewolucja muzyczna?!

Autor: Adam Begier , 02 Grudzień 2023  10:45
Menelaos zaskakuje w disco polo: Gorąca premiera 'Moja Była' – Rewolucja muzyczna?!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Menelaos prezentuje utwór 'Moja Była' - odważne połączenie disco polo i hand's up. Nowy trend muzyczny i świeże brzmienie w nadchodzącej premierzeReklama

  Reklama

  "Moja Była" – Nowy Kierunek w Disco Polo

  Zespół Menelaos, dobrze znany w środowisku disco polo, wprowadza nowe brzmienie do swojego repertuaru z najnowszą piosenką "Moja Była". To kawałek, który odważnie łączy tradycję disco polo z muzyką hand's up – gatunkiem, który od dawna pozostawał w cieniu na polskiej scenie muzycznej.

  Aleksander Chudyk, Wojtek Sarwa i Paweł Głowacki, trzej utalentowani muzycy tworzący Menelaos, znani są z nieustannego poszukiwania nowych brzmień. "Moja Była" to utwór, który odróżnia się od ich wcześniejszych produkcji. Jak przyznaje Chudyk, piosenka „leżała w szufladzie” przez jakiś czas, zanim zespół zdecydował się ją dokończyć. Premiera tego utworu, zaplanowana na koniec listopada, ma szansę zaskoczyć fanów i krytyków.

  Przełom w Muzyce Disco Polo

  Ostatnie lata to dominacja trendów takich jak latino czy odświeżanie brzmień z lat 90. Menelaos postanowił pójść o krok dalej, wprowadzając do disco polo elementy hand's up. To odważny ruch, który może zrewolucjonizować polską scenę muzyczną.

  Piosenka "Moja Była" opowiada o uniwersalnych tematach – miłości, rozstaniu, powrotach i dylematach związanych z odnowieniem dawnych uczuć. "Podobno do tej samej rzeki nie wchodzi się dwa razy, ale jaki będzie finał tej opowieści, dowiecie się przy premierze" – mówi Chudyk.

  Czy Menelaos stanie się prekursorem nowego rozdziału w muzyce disco polo? Czy "Moja Była" okaże się przebojem, który otworzy zespół na nowe możliwości i wpłynie na popularność muzyki hand's up w Polsce? Tego dowiemy się wkrótce.

  Zapraszamy do odsłuchania "Moja Była" na disco-polo.info i dołączenia do dyskusji o tej zaskakującej nowości w polskiej muzyce tanecznej.

  Zobacz również: Wokalista disco polo Von Prais bezpieczny po dramatycznym wypadku na morzu

  Reklama

  Menelaos - Moja Była

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  DIADEM - Z TOBĄ

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Posłuchaj przedpremiery: Ela Kliś i nowość „Nie jestem już sama”
  2. Kobieca odsłona hitu "Halo Księżniczko" podbija sieć! Nie uwierzysz, kim jest ta TAJEMNICZA piękność! Podbije rynek DISCO POLO?!
  3. Mamy przedpremierę! Kolejny raz Von Prais ma zamiar zaskoczyć swoim teledyskiem!! Disco polo i Azja! TO będzie strzał w dziesiątkę!
  4. Lawina komentarzy! Uwielbiana formacja disco polo Massive zgarnęła właśnie fortunę. Wygryzą TOPowe gwiazdy?!
  5. Mirella Puchowska - nowe oblicze muzyki tanecznej! Posłuchaj przedpremiery pt. "Fake love"
  6. Eurowizja 2024: Polska wybrała swojego reprezentanta!
  7. Szok! Kamil Kossakowski idzie w politykę?! Ogłosił start w wyborach! Co z disco polo?
  8. Camasutra zapowiada gorącą premierę: 'Temu dam'! Zobacz przedpremierę już teraz!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie