Reklama
Polecamy


Reklama

Mocne słowa gwiazdora disco polo! Wróci w końcu upragniona normalność?!

2020-05-27T07:50:00+02:00 Mocne słowa gwiazdora disco polo! Wróci w końcu upragniona normalność?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/jeszcze-bedzie-normalnie-mocne-slowa-gwiazdora-disco-polo-1589913688.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Power Boy, wytrawny i bardzo już doświadczony przedstawiciel świata disco, opublikował swój hot16challenge

Reklama

Raperska przygoda artystów disco polo trwa. Przy okazji bardzo popularnego wyzwania pod nazwą hot16challenge, wykonawcy muzyki tanecznej, mają okazję sprawdzić się w totalnie innym gatunku. Kolejne publikacje pokazują, że discopolowcy doskonale odnajdują się w tym nurcie.

Zobacz również: Energy Girls z nową premierą! Gwiazdy disco polo zabierają fanów w podróż w czasie!

Da się zauważyć, że gwiazdy bardzo profesjonalnie podchodzą do tej zabawy. Powstają produkcje okraszone nawet teledyskiem...prostym, dość banalnym, ale jednak. Power Boy, wytrawny i bardzo już doświadczony przedstawiciel świata disco, opublikował swój hot16challenge.

Gwiazdor postarał się bardzo mocno o jakość występu. Klip nagrany na moście, kilka naprawdę fajnych kadrów i przede wszystkim treść przekazana odbiorcom. Tematyka utworu Artura Suchcickiego, jest bardzo optymistyczna. Autor z wielkim przekonaniem rapuje, że będzie dobrze, a upragniona normalność w końcu zatriumfuje nad społecznym i gospodarczym rozstrojeniem.

Warto wsłuchać się w pozytywne myślenie wokalisty i z nadzieją oczekiwać dobrych informacji. Mamy nadzieję, że kolejne tego typu realizacje przed nami.

Jesteśmy ciekawi jak bardzo w środowisku disco polo rozwinie się rap.

Zobacz również: Wesele w czasie pandemii? Gwiazdor disco polo udowodnił, że podczas takich imprez można bawić się wyśmienicie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo dziękuje mężowi za 5 lat małżeństwa! ZOBACZCIE wyjątkowe zdjęcie!
  2. Z ostatniej chwili! Uwielbiana artystka disco polo uległa poważnemu wypadkowi. Siostra błaga o pomoc!
  3. Popularna wokalistka disco polo poinformowała o swoich tajemniczych planach!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.