Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2021-02-18T13:52:00+01:00 Mocne sceny w najnowszej produkcji disco polo. Tego jeszcze nie widzieliście. https://disco-polo.info/uploads/news/mocne-sceny-w-najnowszej-produkcji-disco-polo-tego-jeszcze-nie-widzielisciejpg.jpg
Reklama

Mocne sceny w najnowszej produkcji disco polo. Tego jeszcze nie widzieliście.

Redakcja , 18 Luty 2021  13:52
Mocne sceny w najnowszej produkcji disco polo. Tego jeszcze nie widzieliście.
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Zespół zasłynął w branży mocnymi obrazkami w jednym z klipów. Doszło nawet do sytuacji, w której serwis Youtube narzucił blokadę na produkcję grupy, z powodu zbyt erotycznych i wyuzdanych kadrów

Reklama

Twórcy disco polo zrobią wszystko, by zadowolić swoich odbiorców. W sieci pojawia się mnóstwo produkcji, które rzucają na kolana słuchaczy. Jedne zachwycają brzmieniem, inne aspektem wizualnym, jeszcze inne zgłębiają obie cechy. Do trzeciej wymienionej grupy należy kawałek, który udostępniła w sieci formacja Coco Boyss.

Zobacz również: To może być hit tego roku! Artysta disco polo zdradza szczegóły najnowszego projektu!

Zespół zasłynął w branży mocnymi obrazkami w jednym z klipów. Doszło nawet do sytuacji, w której serwis Youtube narzucił blokadę na produkcję grupy, z powodu zbyt erotycznych i wyuzdanych kadrów. Twórcy nie ustraszyli się jednak i w najnowszej propozycji pt. „Dziewczyna w Gucci” nie rezygnują z namiętnych widoków.

Piosenka pojawiła się w sieci i od razu wywołuje ogromny zachwyt. Muzyka i tekst, to doskonale przemyślana kompozycja. Największym plusem projektu ponownie jest jednak klip. Realizacja video zrealizowana została z wielkim rozmachem.

Jak informuje portal tyna.info.pl, w produkcji teledysku wzięli udział aktorzy z planu filmu „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” i czarnoskóra tancerka Chelsea Elise Jordan, która ma za sobą układy taneczne na scenie obok Rihanny. Pojawia się także znany na arenie ogólnopolskiej model Kamil Niziński - twarz z okładki książki „365 dni” Blanki Lipińskiej. Trzeba przyznać, że ta obsada robi wrażenie.

Piękne kobiety, które nie skąpią oglądającym zmysłowego ciała, także są ogromną zaletą tego projektu.

Zobaczcie koniecznie efekty spektakularnej realizacji i napiszcie co sądzicie.

Zobacz również: Wielki hit grupy Vivat pt. 'Oddam Ci wszystko' odświeżony! W takiej wersji tego utworu jeszcze nikt nie słyszał!

Reklama
Zobacz teledysk: Coco Boyss - DZIEWCZYNA W GUCCI
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Gwiazda disco polo w zmysłowej sesji. Artystka śmiało rozpięła bluzkę!!
  2. Cudowna i ponętna Angelika Żmijewska z Top Girls zachwyca idealną figurą. Scena dzieje się w łazience!
  3. Co się stało z twarzą Magdy Narożnej?! Szokująca fotografia obiegła sieć!
  4. Co za widok! Piersi gwiazdy disco polo niemal 'wyskoczyły' z bluzki.

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej