2023-08-29T11:30:00+02:00 Młodsza Wersja Zenka Martyniuka wymiata na TikToku! Zobaczcie wideo! Młodsza wersja Zenka Martyniuka robi furorę na TikToku. Sobowtór Miłosz Muzioł imponuje podobieństwem i kreatywnymi filmikami, zdobywając miliony odsłon https://disco-polo.info/uploads/news/mlodsza-wersja-zenka-martyniuka-wymiata-na-tiktokujpg.jpg Disco-Polo.info

Młodsza Wersja Zenka Martyniuka wymiata na TikToku! Zobaczcie wideo!


Młodsza wersja Zenka Martyniuka robi furorę na TikToku. Sobowtór Miłosz Muzioł imponuje podobieństwem i kreatywnymi filmikami, zdobywając miliony odsłon

Autor: Adam Begier, 29 Sierpień 2023  11:30
Źródło zdjęć: AKPA
Młodsza Wersja Zenka Martyniuka wymiata na TikToku! Zobaczcie wideo!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Tak brzmi na ŻYWO nowy hit Skolima i Cleo "Dziewczyno Piękna"! Wyszło genialnie?! Mamy VIDEO!
 2. Festiwal Weselnych Przebojów 2024 - wiemy kto wystąpi! Lista wykonawców!
 3. Justyna Lubas z nowym teledyskiem "Maleńka"! Zobacz przedpremierę jako pierwszy!

  Znany jako niekwestionowany król disco polo, Zenek Martyniuk zdobył serca milionów fanów swoim charakterystycznym głosem i niezapomnianymi przebojami. Choć jego osobowość i wygląd są nie do podrobienia, ostatnie wydarzenia na platformie TikTok rzucają nowe światło na tę kwestię. Okazuje się, że na TikToku pojawiły się dwie niezwykle podobne młodsze wersje Zenka Martyniuka, które zdobywają ogromną popularność, rozbawiając oraz zaskakując internautów.

  Zenek Martyniuk - Król Disco Polo i Życie Rodzinne

  Zenek Martyniuk to postać, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Jego muzyka stała się nieodłącznym elementem wesel, imprez i spotkań towarzyskich. Kariera artysty rozwijała się wraz z rosnącym zainteresowaniem jego twórczością. Jego małżonka, Danuta Martyniuk, była i jest wsparciem przez wszystkie lata, a ich związek jest wzorem trwałego małżeństwa w świecie showbiznesu. Owocem ich miłości jest syn Daniel, którego młodość nie obyła się jednak bez kontrowersji.

  Sobowtór Zenka Martyniuka - "Lisik" i Miłosz Muzioł

  Na TikToku pojawiły się dwie osoby, które zaskakująco przypominają Zenka Martyniuka w młodszych latach. "Lisik" to pierwszy sobowtór, który żartobliwie określa się jako "zaginiony syn" artysty. Jego zabawne filmy i charakterystyczne podobieństwo do Zenka przyciągają uwagę internautów.

  Jednak to Miłosz Muzioł wywołał prawdziwą sensację. Jego krótkie filmiki, w których zmienia głos na mroczny i przerażający, zyskują miliony odsłon. Internauci nie mogą oderwać wzroku od jego niesamowitego podobieństwa do Zenka Martyniuka.

  Reakcja Internautów na Sobowtóra

  Szybko rosnąca popularność Miłosza Muzioła nie pozostała niezauważona przez internautów. Wielu z nich zadawało pytania: "Zenek Martyniuk to ty?". Muzioł w odpowiedzi nagrał filmik, który zebrał blisko 100 tysięcy polubień i prawie 2 miliony odsłon. Na nagraniu można zobaczyć, jak Muzioł doskonale naśladuje głos, ruchy i styl Zenka Martyniuka.


  Zenon Martyniuk - To ja wołam Ciebie

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Sound Idolo NIEZWYKLE CIEKAWY projekt na rynku muzycznym! To przyszła wielka gwiazda?
  2. Znany zespół disco polo Eratox rozpoczął Sezon Koncertów Disco Polo 2024! Gdzie zagrali?!
  3. Marta Kociuba nową wójt gminy Cyców! To ciocia uwielbianego gwiazdora disco polo!
  4. Niezapomniany wieczór w Piotrkowie! Skolim robi show, jakiego jeszcze nie było!
  5. Wielki HIT Love System "Noc z Renatą" trafił właśnie do sieci w nowej wersji! Jak brzmi?! Fani zachwyceni "Wow ale sztos"
  6. Power Play prezentuje nowość: "Bestia" - taneczny hit w klimacie lat 90!
  7. Karol Zawrotniak z Defis porzucił disco polo i został strażakiem?
  8. Top Girls nagrały własną wersję "Bella Ciao"! Zobacz, jak włoski hit brzmi w disco polo

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie