Reklama


Reklama

Młoda gwiazda disco polo zachwycona! Miliony na jego koncie!

2019-03-19T18:00:00+01:00 Młoda gwiazda disco polo zachwycona! Miliony na jego koncie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/03/mloda-gwiazda-disco-polo-zachwycona-miliony-na-jego-koncie-1552946442.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: FaceBook - Dejw
Reklama


Ogólna

Formacja Dejw może otwierać szampana

Reklama

Młode pokolenie disco polo ma się bardzo dobrze. Jeden z zespołów ma ogromne powody do świętowania. Mowa o zespole Dejw.

Wszystko za sprawą utworu „No chętnie” który z ogromną sympatią był grany w największych rozgłośniach radiowych. Formacja Dejw słynie z dwuznacznych utworów, którymi rozkochali w sobie żeńskom część fanów. Nie bez powodu artysta czuje się wyjątkowo.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo stanowczo o ciąży swojej partnerki! Ma już dość plotek i ataków!

W niecałe 4 miesiące od momentu premiery teledysku do kawałka „No chętnie” utwór doczekał się już blisko 10 wyświetleń w serwisie YouTube. Artysta ma na swoim koncie wiele sukcesów. Zdecydowanie nie należy do grona wykonawców, którzy są znani jako wykonawca jednego przeboju. Dejw nie spoczywa na laurach i nieustannie działa. Choć w branży disco polo jest stosunkowo krótko i należy do grona młodszych reprezentantów, to niejeden wykonawca może mu tylko pozazdrościć sukcesów, jakie zdążył już odnieść w swojej karierze.

Być może niebawem powstanie kolejny kawałek, który również w błyskawicznym tempie zapewni mu na koncie gruby miliony. Czego oczywiście z całego serca życzymy.

Zobacz również: Bardzo ważny apel Marcina Millera pojawił się w sieci! Gwiazdor disco polo prosi o pomoc i wsparcie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zaskakujące pożegnanie wokalisty disco polo! Artysta zwrócił uwagę na burzliwy czas!
  2. Gwiazdor disco polo udostępnił nagie zdjęcie z żoną! Są w intymnym uścisku!
  3. Opadną Wam szczęki! Gwiazda disco polo w samych majtkach i staniku. Widok na fotelu zapiera dech w piersiach.


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.