Reklama
Polecamy


Reklama

Mirage & Yoko z nową produkcją! Klip powstał do singla pt. "Bo to jest miłość"!

2018-03-16T10:00:00+01:00 Mirage & Yoko z nową produkcją! Klip powstał do singla pt. "Bo to jest miłość"! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/03/mirage-yoko-z-nowa-produkcja-klip-powstal-do-singla-pt-bo-to-jest-milosc-1521152240.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / facebook Janusz Konopla
Reklama


Ogólna

Małżeństwo postanowiło połączyć przyjemne z pożytecznym i podczas swoich wakacji nakręcić teledysk do piosenki pt. "Bo to jest miłość".

Reklama

Klip do piosenki "Bo to jest miłość" skończony !!!  Pokażemy go pod koniec marca  - poinformował na swoim profilu społecznościowym Janusz Konopla, który wspólnie z ukochaną nagrał klip podczas wspólnych wakacji.

Przepiękne plaże, niesamowite widoki i niewielkie zatoczki - taką scenerią zachwyca Gran Canaria, na którą to właśnie wybrali się swego czasu Mirage & Yoko. Małżeństwo postanowiło połączyć przyjemne z pożytecznym i podczas swoich wakacji nakręcić teledysk do piosenki pt. "Bo to jest miłość".

Duet stawia w swoich produkcjach przede wszystkim na jakość, stąd też wszystko jest zawsze przemyślane i dopracowane. Premiera jeszcze w tym miesiącu! 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularna wokalistka disco polo niesie pomoc w zaskakujący sposób!
  2. Magda Narożna i Tede! Wokalistka disco polo udostępniła wymowne zdjęcie z gwiazdą rapu!
  3. To będzie prawdziwe show - Kielce stolicą disco polo!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.