Reklama
Polecamy


Reklama

Minęły 3 lata! - Magda Narożna (Piękni i Młodzi) pokazała nagie ciało! Czy żałuje udziału w sesji dla CKM?

2018-06-16T10:06:00+02:00 Minęły 3 lata! - Magda Narożna (Piękni i Młodzi) pokazała nagie ciało! Czy żałuje udziału w sesji dla CKM? https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/06/minely-3-lata-magda-narozna-piekni-i-mlodzi-zaluje-udzialu-w-sesji-dla-ckm-1529088068.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / facebook - CKM Czasopismo Każdego Mężczyzny
Reklama


Życie gwiazd

Gwiazda disco polo pokazała swoje nagie ciało w czasopiśmie dla mężczyzn CKM

Reklama

Gwiazda disco polo pokazała swoje nagie ciało! W 2015 roku Magdalena Narożna - wokalistka formacji Piękni i Młodzi - wzięła udział w sesji zdjęciowej dla magazynu CKM. Fotografie artystki pojawiły się wtedy nie tylko w magazynie, ale również na jego okładce.

"Jestem bardzo zadowolona z propozycji, którą dostałam. Jest to dla mnie niesamowite wydarzenie, bo nie każdej kobiecie CKM proponuje sesję zdjęciową. - przyznała krótko po zdjęciach Magda w rozmowie z naszą ekipą. Mimo upływu czasu, artystka wspomina tamto wydarzenie z uśmiechem, co jednoznacznie wskazuje,  że nie żałuje udziału w sesji

"3 lata minęło od mojej przygody z @ckmpolska :) to była fajna przygoda :)))" - przyznała wokalistka formacji Piękni i Młodzi udostępniając wspomnienie z tego wydarzenia. 

 

Wokalistka wielokrotnie w rozmowie z naszą redakcją przyznawała, że nie wstydzi się swojego ciała. Co więcej, akceptuje je w całości podobnie jak jej mąż, który wspiera swoją żonę w działaniach. 

"Staram się całą siebie akceptować. Mój mąż mnie akceptuje, wiadomo, że każda kobieta też dąży do jakiejś doskonałości, ale myślę że nie ma sensu robić czegoś na siłę - przyznała w jednym z najbardziej osobistych wywiadów (tutaj)

Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi nie ukrywała zadowolenia z sesji dla CKM, w której miała możliwość uczestniczyć. Biorąc w niej udział uważała, że kobiety powinny się promować, pokazywać w przeróżnych odsłonach, gdyż jest to ciekawe doświadczenie, które w pamięci pozostaje na lata. I choć od udziału w sesji minęły już 3 lata - wokalistka wspomina wszystko z uśmiechem na twarzy. 

Zobacz również: Wokalistka disco polo nie wstydzi się swojego ciała! "Mój mąż mnie akceptuje." - przyznaje Magda Narożna (Piękni i Młodzi) - VIDEO

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nowy projekt Dawida Narożnego powstały w duecie z Endrju podbije branżę disco polo?!
  2. Gadżety warte miliony?! Wokalistka disco polo pokazała drogocenną kolekcję!
  3. Nietypowa randka wokalisty disco polo hitem w sieci?! Zobaczcie VIDEO


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.