Reklama


Reklama

Mimo niepogodnych prognoz artysta disco polo nie traci nadziei!

2020-04-16T07:45:00+02:00 Mimo niepogodnych prognoz artysta disco polo nie traci nadziei! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/krystian-pudzianowski-zdradzil-ze-mimo-niepogodnych-prognoz-nie-traci-nadziei-1586512246.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Wokalista disco polo ma w tym momencie głowę pełną wiary, jak mało kto. Artysta głęboko wierzy, że już niebawem wszystko się skończy

Reklama

Nic nie może trwać w nieskończoność. Wokalista disco polo ma w tym momencie głowę pełną wiary, jak mało kto. W końcu trudno o optymizm w dobie wirusa, który opanował cały świat. Na szczęście są tacy ludzie, jak Krystian Pudzianowski.

Zobacz również: Wokalistka disco polo nie przejmuje się opinią publiczną! Jej szczere wyznanie chwyta za serce!

Artysta disco polo głęboko wierzy, że już niebawem wszystko się skończy i będzie mógł ponownie spotkać się na koncertach wraz ze swoimi fanami, za którymi bardzo tęskni. Ta tęsknota działa oczywiście z wzajemnością. W końcu mówi się, że nie ma mocniejszych więzi niż ta, która łączy człowieka z idolem. 

Krystian Pudzianowski zjednoczył sobie tysiące fanów, którzy są w stanie zrobić dla niego dosłownie wszystko. Wokalista w świecie muzyki jest znany między innymi z takich kawałków, jak „Ty mi robisz dobrze” czy też „Cała sala buja się”. Wokalista nie należy do grupy osób, które mogłyby sobie pozwolić na tzw. nic nierobienie. Taki styl życia jest jemu zupełnie obcy. Artysta lubi, jak się dzieje i nie ma czasu na nudę bądź monotonię.

Dlatego okres kwarantanny domowej wykorzystuje czynnie na tworzenie nowych utworów, jakimi z pewnością zaskoczy już niebawem swoich fanów: - Mam nadzieje, że już niedługo widzimy się na koncertach i do zobaczenia. My cały czas pracujemy i na pewno bądźcie zwarci i gotowi.

Jak widać, można pożytecznie spędzić czas kwarantanny, co zaowocuje po powrocie do normalności. W jakim klimacie chcielibyście usłyszeć Krystiana Pudzianowskiego?

Zobacz również: Pokaźna suma wpłynęła na konto gwiazd disco polo! Dawid Narożny i Endrju nie kryją radości!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Młody zespół disco polo coraz wyżej na drabinie swej kariery! Ich ostatni utwór fani pokochali prawdziwą miłością!
  2. Disco Polo w cygańskich klimatach podbija sieć! Czy to nowy przebój muzyki tanecznej?!
  3. Znany zespół disco polo już wie co to szczęście! Teraz dzieli się tym z fanami!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.