2021-01-14T17:13:00+01:00 Miłosne wyznanie Dawida Narożnego! Gwiazdor disco polo zmiażdżył konkurencję swoją nowością 'Pokochaj https://disco-polo.info/uploads/news/milosne-wolanie-gwiazdora-disco-polo-dawid-narozny-przybywa-z-najnowsza-produkcjajpg.jpg

Miłosne wyznanie Dawida Narożnego! Gwiazdor disco polo zmiażdżył konkurencję swoją nowością 'Pokochaj mnie'!?

Redakcja , 14 Styczeń 2021  17:13
Miłosne wyznanie Dawida Narożnego! Gwiazdor disco polo zmiażdżył konkurencję swoją nowością 'Pokochaj mnie'!?
Źródło zdjęć: YouTube - Dawid Narożny Music
Reklama

Piosenka pt. „Pokochaj Mnie”, to piekielnie mocny „krok w nowy rok”. Dawid nie marnuje talentu na podrzędne produkcje. Za każdym razem uderza z najgrubszej rury.

Reklama

Największą szansę, na osiągniecie sukcesu w disco polo mają topowi muzyczni gracze. Nowe twarze, to zawsze świeży powiew w branży i szansa na całkiem awangardową produkcję, jednak to doświadczenie bierze górę nad młodością, więc w przypadku premiery od znanego twórcy, mamy pewność, że usłyszymy najwyższą jakość, zrealizowaną z polotem, charyzmą, znakomitym tekstem i porywającą muzyką.

Zobacz również: Tajemniczy wokalista disco polo chce skraść serca fanek! Wygląda jak ideał mężczyzny?! Posłuchajcie jak śpiewa!

Do sieci swoją najnowszą propozycję właśnie dodał Dawid Narożny. Artysta wziął się do solowej pracy nie na żarty. Ciężko zliczyć już produkcje, które pojawiły się na kanale wokalisty. W każdym razie marsz po najwyższe cele disco polo, zmienił się w solidny sprint, którego tempo szokuje nawet przyzwyczajonych do intensywności fanów.

Piosenka pt. „Pokochaj Mnie”, to piekielnie mocny „krok w nowy rok”. Dawid nie marnuje talentu na podrzędne produkcje. Za każdym razem uderza z najgrubszej rury. Najnowszy numer, to również definicja doskonałości. Taneczny rytm, góralski klimat, taka też sceneria i świetny, romantyczny tekst. To cechy publikacji od Narożnego.

Nie ma wątpliwości, że ta piosenka będzie towarzyszyć fanom tanecznego gatunku przez długie miesiące, a może nawet lata. Warto zwrócić uwagę także na wokal Dawida. Charakterystyczny już głos zachwyca do granic możliwości. 

Koniecznie posłuchajcie efektu ciężkiej pracy Narożnego i jego ekipy!

Zobacz również: Gorąca składanka hitów disco polo na majówkę! Prawdziwa gratka dla słuchaczy!

Reklama
Zobacz teledysk: Dawid Narożny - Pokochaj Mnie
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Ważne przesłanie! Najsłynniejsi bracia w disco polo szczerze o stracie!
  2. Silny kac dokucza gwiazdom disco polo?! Artyści zaskoczyli swoich fanów!
  3. Gwiazdorzy disco polo jednoczą siły! Stawką popularność i uwielbienie fanów!
  4. Rusza drugi sezon popularnego programu rozrywkowego emitowanego na kanale Disco Polo Music! TRWA konkurs z nagrodami.

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama