Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2021-01-14T17:13:00+01:00 Miłosne wyznanie Dawida Narożnego! Gwiazdor disco polo zmiażdżył konkurencję swoją nowością 'Pokochaj https://disco-polo.info/uploads/news/milosne-wolanie-gwiazdora-disco-polo-dawid-narozny-przybywa-z-najnowsza-produkcjajpg.jpg
Reklama

Miłosne wyznanie Dawida Narożnego! Gwiazdor disco polo zmiażdżył konkurencję swoją nowością 'Pokochaj mnie'!?

Redakcja , 14 Styczeń 2021  17:13
Miłosne wyznanie Dawida Narożnego! Gwiazdor disco polo zmiażdżył konkurencję swoją nowością 'Pokochaj mnie'!?
Źródło zdjęć: YouTube - Dawid Narożny Music
Reklama

Piosenka pt. „Pokochaj Mnie”, to piekielnie mocny „krok w nowy rok”. Dawid nie marnuje talentu na podrzędne produkcje. Za każdym razem uderza z najgrubszej rury.

Reklama

Największą szansę, na osiągniecie sukcesu w disco polo mają topowi muzyczni gracze. Nowe twarze, to zawsze świeży powiew w branży i szansa na całkiem awangardową produkcję, jednak to doświadczenie bierze górę nad młodością, więc w przypadku premiery od znanego twórcy, mamy pewność, że usłyszymy najwyższą jakość, zrealizowaną z polotem, charyzmą, znakomitym tekstem i porywającą muzyką.

Zobacz również: Gorące zdjęcia gwiazdy teledysków disco polo zachwycają?! To jedna z najpiękniejszych kobiet w tej branży?

Do sieci swoją najnowszą propozycję właśnie dodał Dawid Narożny. Artysta wziął się do solowej pracy nie na żarty. Ciężko zliczyć już produkcje, które pojawiły się na kanale wokalisty. W każdym razie marsz po najwyższe cele disco polo, zmienił się w solidny sprint, którego tempo szokuje nawet przyzwyczajonych do intensywności fanów.

Piosenka pt. „Pokochaj Mnie”, to piekielnie mocny „krok w nowy rok”. Dawid nie marnuje talentu na podrzędne produkcje. Za każdym razem uderza z najgrubszej rury. Najnowszy numer, to również definicja doskonałości. Taneczny rytm, góralski klimat, taka też sceneria i świetny, romantyczny tekst. To cechy publikacji od Narożnego.

Nie ma wątpliwości, że ta piosenka będzie towarzyszyć fanom tanecznego gatunku przez długie miesiące, a może nawet lata. Warto zwrócić uwagę także na wokal Dawida. Charakterystyczny już głos zachwyca do granic możliwości. 

Koniecznie posłuchajcie efektu ciężkiej pracy Narożnego i jego ekipy!

Zobacz również: Emilka z Daj To Głośniej z cudownymi zdjęciami. Gwiazda disco polo czaruje, a internauci pieją z zachwytu!

Reklama
Zobacz teledysk: Dawid Narożny - Pokochaj Mnie
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Piersi gwiazdy disco polo skradły show całej publikacji. Zdjęcie rozpala zmysły fanów.
  2. Wokalista disco polo zapowiedział gorącą nowość! Prawa Lewa stanie się nowym hitem?!
  3. Gwiazdor disco polo idzie za ciosem?! MiłyPan szuka kolejnej wielkiej gwiazdy do projektu!
  4. Niezwykła gwiazda disco polo w łóżku! Czerwona bielizna nie zakryła wszystkiego!!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej