2014-12-07T01:01:00+01:00 Miłość w rytmie Disco odc.11 https://disco-polo.info/uploads/news/2014/12/HB2067867oT6l.jpg

Miłość w rytmie Disco odc.11

Redakcja , 07 Grudzień 2014  01:01

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Miłość w rytmie Disco odc.11
Źródło zdjęć:
Reklama

Nikola znów umawia się z Darem. Dobrze czuje się w jego towarzystwie. Podczas randki opowiada mu jednak o byłym chłopaku, Grześku. Ochroniarz nie wie, co o tym sądzić. Mówi o tym Pawłowi. Barman przekonuje Dara, że musi zacząć działać, by nie stra...

Reklama

Nikola znów umawia się z Darem. Dobrze czuje się w jego towarzystwie. Podczas randki opowiada mu jednak o byłym chłopaku, Grześku. Ochroniarz nie wie, co o tym sądzić. Mówi o tym Pawłowi. Barman przekonuje Dara, że musi zacząć działać, by nie stracić Nikoli. Chłopak stawia wszystko na jedną kartę. Kupuje kwiaty dla Nikoli i umawia się z dziewczyną. Czy kelnerka odwzajemni uczucie romantycznego ochroniarza? Zobacz już teraz!

 

W ostatnim odcinku serialu poznacie także historię ślicznej i utalentowanej Anastazji. Dziewczyna marzy o tym, by stać się gwiazdą disco polo. Razem z kolegą Piotrem nagrała już nawet płytę demo. Piotr podkochuje się w koleżance ale Anastazja jest zaangażowana w związek z Robertem, który nie podziela pasji swojej dziewczyny. Nie lubi disco polo i uważa, że takie zajęcie to strata czasu. Próbuje odwieść swoja ukochaną od zamiaru wydania płyty.
Anastazja i Piotr znajdują jednak ogłoszenie o konkursie dla młodych zespołów grających muzykę taneczną. Nagrodą ma być wydanie płyty. Postanawiają spróbować własnych sił na przesłuchaniu.
Rozochocony perspektywą wspólnych występów Piotr próbuje śmielej podrywać koleżankę ale na jej wyraźną odmowę reaguje gniewem i obrażony wycofuje się z konkursu. Czy mimo tego Anastazji uda się wystąpić na scenie i zdobyć wymarzony kontrakt na płytę?

 

Oglądajcie najnowszy odcinek Miłość w rytmie disco

 

Źródło : polotv.com

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Gorące foto Magdaleny Narożnej - Piękni i Młodzi podbija sieć! Płaski brzuch artystki disco polo dosłownie zwala z nóg!
  2. Śliczna gwiazda disco polo zachwyca zgrabną figurą! Wszystko przez taniec na szpilkach?!
  3. Gorąca sesja ślicznej gwiazdy disco polo rozpala zmysły fanów! W sieci już dawno nie było tak gorąco!
  4. Fani w szoku! Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) zaraziła się nową pasją! Nikt jej od tej strony nie znał!
  5. Gorąca sesja w basenie! Ponętna wokalistka disco polo odważnie odsłoniła swoje wdzięki!
  6. Cudowna wokalistka disco polo świętuje wieczór panieński! Szykuje się huczne weselicho! Mamy zdjęcia!
  7. Romantyczna premiera gwiazdora śląskich szlagierów podbija serca fanów! To murowany hit wszystkich zakochanych par?!
  8. Boska gwiazda disco polo pokazała ponętne nogi! Wygląda jak rasowa modelka?!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami