Reklama
Polecamy


Reklama

Miłość przez duże M - nowość disco polo grupy Mavers | PREMIERA

2018-11-27T10:30:00+01:00 Miłość przez duże M - nowość disco polo grupy Mavers | PREMIERA https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/11/milosc-przez-duze-m-nowosc-disco-polo-grupy-mavers-premiera-1543061978.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Jest to nie lada przedświąteczna niespodzianka dla fanów disco polo & dance. Popularna grupa udostępniła ciekawą propozycję

Reklama

Nowa produkcja to nie lada gratka dla fanów disco polo & dance! Po kilku miesiącach oczekiwań światło dzienne ujrzała nowość zespołu Mavers pt. Miłość przez duże M

Wspomnianą formację powołał do życia lider i zarazem wokalista grupy Mariusz Głodowski. Artysta pod nazwą Mavers działa na rynku już od wielu lat. Grupa w bardzo szybkim czasie  dzięki takim przebojom jak: „Tak się bawi”, „Miodu dziś chce”, czy „Ona ma to coś (strzał w dziesiątkę)” ogromną sympatię fanów muzyki tanecznej. 

Obecnie w sieci hula wspomniana nowość Miłość przez duże M, która być może w niedługim czasie otrzyma również szatę graficzną. Zespół rozważa zrealizowanie do tej piosenki teledysku.

Zobacz również: Z ostatniej chwili! Uwielbiana artystka disco polo uległa poważnemu wypadkowi. Siostra błaga o pomoc!

Piszcie w kom czy wam się podoba :) to od was zależy czy w najbliższym czasie to właśnie do tego utworu nagramy klip. Czekamy na opinię - napisał zespół udostępniając nowość. 

Przesłuchajcie całość

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Ktoś próbował zniszczyć karierę gwiazdora disco polo?! Artysta szczerze o sukcesie i marzeniach!
  2. Nowość disco polo, podbija internet! Tej dwójki nikomu nie trzeba przedstawiać!
  3. Marcin Miller (BOYS) otrzymał list z Japonii! Jego treść wzbudza wiele emocji!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.