Reklama


Reklama

Miliony widzów Polsatu ogladało popis gwiazdeczki disco polo! Gorący materiał prosto z Love Island!

2020-09-30T22:46:00+02:00 Miliony widzów Polsatu ogladało popis gwiazdeczki disco polo! Gorący materiał prosto z Love Island! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/09/miliony-widzow-polsatu-ogladalo-popis-gwiazdeczki-disco-polo-goracy-material-z-love-island-1601415147.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/loveislandwyspamilosci/
Reklama


Życie gwiazd

Piękna idolka, na portalach społecznościowych odważnie pozuje do zdjęć i dzieli się prywatnym życiem, z tysiącami obserwatorów

Reklama

Artyści disco polo wychodzą poza ramy muzycznego schematu i biorą udział w projektach, które niekoniecznie mają wiele wspólnego z muzyką. Jasna z gwiazd disco, postanowiła zawalczyć o prawdziwą miłość!

Alicję Kolasińską, znaną w branży pod pseudonimem Nicki Queen, do tej pory mogliśmy poznać jedynie od strony artystycznej i estradowej.

Jej gorące teledyski i odważne teksty, doceniła szeroka publiczność. Piękna idolka, na portalach społecznościowych odważnie pozuje do zdjęć i dzieli się prywatnym życiem, z tysiącami obserwatorów. Piosenkarka postanowiła iść o krok dalej i aktualnie bierze udział w telewizyjnym show Love Island, emitowanym na antenie Polsatu.

Gwiazda nie ukrywa tam, że na co dzień jest związana z muzyką. Aby udowodnić jak wielki talent posiada, na oczach milionów widzów, zdecydowała się na koncert! Nicki, w czasie trwania programu, wykonała legendarny utwór zespołu Maanam pt. „Cykady na Cykladach”! Występ był fantastyczny.

Inni uczestnicy wychwalali wokalistkę i świetnie bawili się podczas jej popisów! Alicja pokazała wyspiarzom i wszystkim przed telewizorami, że oprócz anielskiej urody, posiada niesamowity talent wokalny!

A Wy widzieliście ten krótki recital?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wieczór na Wyspie Miłości zapowiada się śpiewająco! #wieczorzgitara #Nickispiewa #

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Odważne kadry kobiety w disco polo, które uchwyciło oko kamery rozpalają wyobraźnię!
  2. Wokalista disco polo podbija serca Polaków romantyczną balladą!
  3. Ta melodia zamiesza w branży disco polo?! Gesek w premierowej produkcji "Jesteś moim skarbem"!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.