2021-09-02T16:55:00+02:00 Milion na koncie ślicznej wokalistki disco polo! Gwiazda może otwierać szampana! Aneta do perfekcji opanowała tworzenie wielkich przebojów, które błyskawicznie trafiają w serca fanów disco polo https://disco-polo.info/uploads/news/milion-na-koncie-slicznej-wokalistki-disco-polo-gwiazda-moze-otwierac-szampanajpg.jpg

Milion na koncie ślicznej wokalistki disco polo! Gwiazda może otwierać szampana!

Autor: Adam Begier , 02 Wrzesień 2021  16:55
Milion na koncie ślicznej wokalistki disco polo! Gwiazda może otwierać szampana!
Źródło zdjęć: instagram.com/iness_official_band/

Aneta do perfekcji opanowała tworzenie wielkich przebojów, które błyskawicznie trafiają w serca fanów disco poloReklama

Każdy kawałek uroczej gwiazdy disco polo odnosi wielki sukces, który sprawia, że o wokalistce z każdym dniem robi się coraz głośniej!

Zobacz również: Cash – Nowa sensacja na scenie Disco Polo? Odkryjcie fenomen zespołu, który podbija rynek!

Milion to brzmi dumnie. Zwłaszcza jeśli zarobiło się go w bardzo krótkim czasie. Popularna wokalistka disco polo potrzebowała zaledwie miesiąca, by stać się milionerką!

Reklama

Aneta Działak to popularna wokalistka disco polo, która na scenie używa pseudonimu Iness. Artystka wylansowała mnóstwo hitów, które cieszą się ogromną popularnością w sieci. Kawałki takie jak: “Oczy migdałowe”, czy “Serca bicie” wielokrotnie zajmowały czołowe miejsca na wielu listach przebojów!

Utwory Iness charakteryzują się niezwykle melodyjnym brzmieniem, które sprawia, że przy jej piosenkach nóżka aż sama chodzi. Aneta do perfekcji opanowała tworzenie wielkich przebojów, które błyskawicznie trafiają w serca fanów disco polo. Artystka ma po prostu wielki talent!

Piękna gwiazda disco polo po raz kolejny może otwierać szampana! Jej najnowszy utwór “Kozak” przekroczył właśnie milion wyświetleń na YouTube! To nie lada wyczyn biorąc pod uwagę fakt, że piosenka swoją premierę w sieci miała zaledwie miesiąc temu!

Reklama

Iness idzie jak burza. Każdy kawałek gwiazdy disco polo odnosi wielki sukces, który sprawia, że o wokalistce z każdym dniem robi się coraz głośniej! Aneta ma teraz swoje przysłowiowe “pięć minut”, które musi wykorzystać do maksimum!

Szczęśliwa artystka nie posiada się ze szczęścia. W końcu milion wyświetleń najnowszego utworu Iness świadczy o wielkiej popularności na którą ciężko zapracowała!

Reklama

Iness - Kozak

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
Znajdź więcej informacji:

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. W serwisie Disco-Polo.info każdego dnia piszemy o najważniejszych wydarzeniach w disco polo. Bądź na bieżąco! Obserwuj Disco-Polo.info w Wiadomościach Google. Odwiedź nas także na Facebooku, Instagramie, YouTube oraz TikToku.


Polecamy
CASH - Chciałem z Tobą Tańczyć

MARTIN - DZIŚ JUŻ WIEM

JUSTYNA LUBAS - Tańczmy do RanaPrzeczytaj również:
  1. Nie żyje Gabriel Seweryn! To on ubierał m.in. Zenon i Danutę Martyniuk!
  2. Ślubny teledysk Faustyny i Daniela Martyniuk! Zobaczcie przepiękne nagranie prosto z Bali!
  3. Aleksandra Falkowska, młoda gwiazda disco polo, olśniewa w kolorowej kreacji z głębokim dekoltem! ZDJĘCIA!
  4. "Kłamiesz" - Nowy Przebój Top Girls! Znamy szczegóły produkcji! Zobacz przedpremierę!
  5. Tego nikt nie wiedział! Karol Zawrotniak Defis szczerze o oczekiwaniach innych. Nie lubi jak mówi się na niego Defis!
  6. Co za piękność! Głęboki dekolt i długie nogi! Gwiazda Disco Polo Zachwyca w Wilnie!
  7. Za kulisami disco polo: Energetyczne przygotowania taneczne Top Girls! Zobacz wideo!
  8. Skolim z nowością? Król latino idzie za ciosem!
Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie