2021-09-02T16:55:00+02:00 Milion na koncie ślicznej wokalistki disco polo! Gwiazda może otwierać szampana! https://disco-polo.info/uploads/news/milion-na-koncie-slicznej-wokalistki-disco-polo-gwiazda-moze-otwierac-szampanajpg.jpg

Milion na koncie ślicznej wokalistki disco polo! Gwiazda może otwierać szampana!

Redakcja , 02 Wrzesień 2021  16:55

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Milion na koncie ślicznej wokalistki disco polo! Gwiazda może otwierać szampana!
Źródło zdjęć: instagram.com/iness_official_band/

Aneta do perfekcji opanowała tworzenie wielkich przebojów, które błyskawicznie trafiają w serca fanów disco polo

Reklama

Każdy kawałek uroczej gwiazdy disco polo odnosi wielki sukces, który sprawia, że o wokalistce z każdym dniem robi się coraz głośniej!

Zobacz również: Szokująca metamorfoza popularnego gwiazdora disco polo! Artysta stracił włosy?! Wygląda jak znany AKTOR!

Milion to brzmi dumnie. Zwłaszcza jeśli zarobiło się go w bardzo krótkim czasie. Popularna wokalistka disco polo potrzebowała zaledwie miesiąca, by stać się milionerką!

Reklama

Aneta Działak to popularna wokalistka disco polo, która na scenie używa pseudonimu Iness. Artystka wylansowała mnóstwo hitów, które cieszą się ogromną popularnością w sieci. Kawałki takie jak: “Oczy migdałowe”, czy “Serca bicie” wielokrotnie zajmowały czołowe miejsca na wielu listach przebojów!

Utwory Iness charakteryzują się niezwykle melodyjnym brzmieniem, które sprawia, że przy jej piosenkach nóżka aż sama chodzi. Aneta do perfekcji opanowała tworzenie wielkich przebojów, które błyskawicznie trafiają w serca fanów disco polo. Artystka ma po prostu wielki talent!

Piękna gwiazda disco polo po raz kolejny może otwierać szampana! Jej najnowszy utwór “Kozak” przekroczył właśnie milion wyświetleń na YouTube! To nie lada wyczyn biorąc pod uwagę fakt, że piosenka swoją premierę w sieci miała zaledwie miesiąc temu!

Reklama

Iness idzie jak burza. Każdy kawałek gwiazdy disco polo odnosi wielki sukces, który sprawia, że o wokalistce z każdym dniem robi się coraz głośniej! Aneta ma teraz swoje przysłowiowe “pięć minut”, które musi wykorzystać do maksimum!

Szczęśliwa artystka nie posiada się ze szczęścia. W końcu milion wyświetleń najnowszego utworu Iness świadczy o wielkiej popularności na którą ciężko zapracowała!

Zobacz również: Grupa After Party w ofensywie! Ich nowość pt. 'Tęsknie za tamtymi czasami' zmiażdży konkurencję w disco polo?

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Iness - Kozak
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Największe przeboje popularnego gwiazdora disco polo podbijają sieć! Te piosenki zna cała Polska!
  2. Znana wokalistka sięgnęła po wielki przebój disco polo! Jej wersja brzmi lepiej niż oryginał?! Fani zachwyceni!
  3. Dziewczyny z Top Girls w przeboju Beaty Kozidrak! Gwiazdy disco polo zaśpiewały lepiej niż oryginał?!
  4. Niesamowity materiał od Marcina Millera Boys - na to czekali najwierniejsi fani muzyki disco polo!
  5. Zjawiskowa Justyna Lubas - Top Girls zachwyca fanów! Piękna wokalistka disco polo ideałem kobiecości?
  6. Nieziemsko piękna artystka gwiazdeczka disco polo odsłoniła przepiękne ciało! Lawina komentarzy w sieci!
  7. Miłosne wyznanie Marka Gwiazdowskiego z grupy Mig! Gwiazdor disco polo zakochany 'Jestem wielkim szczęściarzem'!
  8. Mega śliczna gwiazdeczka disco polo zachwyca stylizacją w kolorze blue! Wygląda jak pani policjantka?!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami