Reklama


Reklama

Michał Szpak zrezygnował z koncertu?! Według organizatorów nie chce występować z gwiazdami disco polo!

2019-03-05T18:02:00+01:00 Michał Szpak zrezygnował z koncertu?! Według organizatorów nie chce występować z gwiazdami disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/03/michal-szpak-odwolal-koncert-nie-chce-wystepowac-z-gwiazdami-disco-polo-1551804151.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / Instagram Michał Szpak
Reklama


Życie gwiazd

Szok i niedowierzanie! Michał Szpak odwołał swój koncert podczas wielkiej gali. Wszystko przez własne poglądy i brak sympatii do disco polo

Reklama

Po raz kolejny na rynku muzycznym pojawiają się podziały?! Już 23 marca w Holandii w Ahoy odbędzie się impreza pod hasłem Polska Gala Holandia, na której oprócz takich gwiazdy jak: Boys, Top Girls, Akcent, Jorrgus oraz Extazy miał najprawdopodobniej zagrać Michał Szpak. Niestety skład artystów musiał się zmienić.

Jak się okazuje Michał Szpak zapowiedział, że nie wystąpi na wspomnianej gali. W związku z zaistniałą, dla wielu nad wyraz skandaliczną sytuacją w sieci pojawiło się obszerne oświadczenie:

MICHAŁ SZPAK ZREZYGNOWAŁ Z KONCERTU W ROTTERDAMIE? NIE CHCE PODOBNO WYSTĘPOWAĆ NA SCENIE Z GWIAZDAMI DISCO POLO

Jest nam bardzo przykro poinformować wszystkich, że Michał Szpak zdecydował, że nie wystąpi 23 marca na evencie Polska Gala Holandia w Rotterdamie w Ahoy. Artysta poinformował Nas, że nie chce wstępować na scenie z przedstawionymi Artystami, ponieważ nie wpisują się w jego wizerunek sceniczny. Jako organizatorzy w ostatnich tygodniach wypróbowaliśmy wszystko co mogliśmy, aby zmienił zdanie, jednak zdecydował, że nie wystąpi. Potwierdzenie decyzji o jego niewystąpieniu otrzymaliśmy od jego menadżera. Dlatego musieliśmy zmienić line up i razem z pozostałymi Artystami 23 marca na scenie Polskiej Gali w Holandii wystąpi zespół After Party - poinformowali za pośrednictwem swojego fanpage'a organizatorzy Polskiej Gali w Holandii. 

ZACHOWANIE MICHAŁA SZPAKA TO CIOS W KIERUNKU KONCERTU ARTYŚCI PRZECIW NIENAWIŚCI?

Jest to wielki cios nie tylko dla fanów Michała Szpaka, ale również dla osób zaangażowanych w koncert Artyści przeciw nienawiści, który odbył się 27 lutego w Atlas Arenie w Łodzi.

Inicjatywa Dody, którą wstępnie poparł Szpak miała na celu zjednoczenie artystów, którzy wspólnym koncertem sprzeciwili się wobec podziałom, pokazując, że ważniejsze od tego co grasz, jest to kim jesteś. Wiele gwiazd stanęło między podziałami dając wyraz sprzeciwu narastającej wrogości. Wśród nich m.in. Dawid Kwiatkowski, Sarsa, Maryla Rodowicz, Ewelina Lisowska, Natalia Niemen, Beata Kozidrak i Bajm, Enej czy Antek Smykiewicz. Michał Szpak również miał wystąpić, jednak jak podał jastrzabpost.pl odmówił ze względu na inne zobowiązania zawodowe.

Zobacz również: Popularny utwór disco polo przearanżowany w piękną balladę! Znani producenci podbiją tym rynek muzyczny?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Marcin Miller z wielkim przytupem obejdzie 30-lecie działalności. Gwiazdor disco polo godnie uhonorowany!
  2. Wielki przełom w karierze gwiazdy disco polo! Edyta Folwarska podjęła współpracę z agentką, która stoi za sukcesem Blanki Lipińskiej
  3. Legendarna czwórka w hitowej produkcji. „Stare” disco polo powróciło z przytupem!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.