2016-07-24T15:15:00+02:00 ,,Miał takie piękne oczy” wyświetlony ponad milion razy | VIDEO https://disco-polo.info/uploads/news/2016/07/Shazza-Miał-takie-piękne-oczy.jpg

,,Miał takie piękne oczy” wyświetlony ponad milion razy | VIDEO

Redakcja , 24 Lipiec 2016  15:15

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
,,Miał takie piękne oczy” wyświetlony ponad milion razy | VIDEO
Źródło zdjęć:

W niespełna dwa miesiące od premiery wideoklipu do piosenki pt. ,,Miał takie piękne oczy”, która ujrzała światło dzienne dokładnie 21 maja 2016 roku, w serwisie YouTube pojawił się pierwszy milion.   Jak widać ,,Nowy utwór od dnia premi...

Reklama

W niespełna dwa miesiące od premiery wideoklipu do piosenki pt. ,,Miał takie piękne oczy”, która ujrzała światło dzienne dokładnie 21 maja 2016 roku, w serwisie YouTube pojawił się pierwszy milion.

 

Jak widać ,,Nowy utwór od dnia premiery przypadł Fanom do gustu, o czym świadczą liczne pozytywne komentarze jakie można przeczytać pod teledyskiem dostępnym na You Tube”czytamy na Fan Page’u Shazzy. Przypomnijmy, zdjęcia do klipu były realizowane w kraju, którym od wielu lat piosenkarka jest oczarowana, czyli Grecji.

 

Redakcja Disco-Polo.info gratuluje pierwszego miliona i życzy kolejnych a tymczasem obejrzyjmy ponownie teledysk Shazzy pt. ,,Miał takie piękne oczy”. Gorąco polecamy.

 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Grupa Mig z nowym teledyskiem do premierowej piosenki 'Kawa na ławę'! To będzie światowa produkcja gwiazd disco polo?!
  2. Córka Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full - Nikola skradła show swojemu ojcu?! Jej idealne ciało zachwyciło fanów disco polo!
  3. Genialna nowość formacji Empire podbija sieć! Artyści stworzyli nowy hit disco polo?!
  4. Marcin Miller okrzyknięty bohaterem! Gwiazdor disco polo dołączył do walki o życie osób walczących z nowotworem!
  5. Znana wokalistka disco polo przyłapana w klinice piękności?! Gwiazda poddała się popularnemu zabiegowi!
  6. Zenek Martyniuk nagrał piosenkę o Jacku Kurskim?! Uczestnik znanego teleturnieju zmierzył się z pytaniem o popularnego gwiazdora disco polo!
  7. Na to czekał świat disco polo! Gorąca premiera od grupy Defis, MiłegoPana i Bogdana Borowskiego jest już dostępna! Artyści przenieśli fanów do 1995 roku!
  8. Hit jednego z najbardziej cenionych zespołów disco polo i dance w zupełnie nowej odsłonie. Fani D-bomba będą w szoku!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami