Reklama


Reklama

Mężczyźni byli oczarowani wokalistką disco polo!

2018-12-06T10:25:00+01:00 Mężczyźni byli oczarowani wokalistką disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/12/mezczyzni-byli-oczarowani-wokalistka-disco-polo-1543875123.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Po kilkunastu latach milczenia gwiazda lat 90. wraca na scenę. Tylko nam zdradza, co robiła przez ten czas i... jaką ma tajemnicę.

Reklama

Nie sądziłam, że aż tyle osób jest ze mną i chce słuchać moich piosenek – mówi nam wzruszona gwiazda lat 90. Venus była jedną z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek disco polo. Wylansowała takie hity jak: „Fortuna”, „Nasza Nastolatka” czy „Magiczne miejsce”, a wielu mężczyzn wzdychało na jej widok. Nagle w 2002 r. Ania, niegdyś Niedziałkowska, zamilkła na lata. Pochłonęła ją praca w korporacjach, choć o muzyce nie zapomniała.

Zobacz również: Wokalistka disco polo ma już dość luksusów! Gwiazda stawia na spartańskie warunki!

Chce być tam, gdzie jej w duszy gra

Po przeprowadzce ze stolicy na wieś, przez rok była dyrektorem miejscowej szkoły i sołtysem. Prowadzi też Fundację Nowa Wieś, w ramach której propaguje lokalną kulturę i pomaga najuboższym. Zaznacza jednak, że śpiewać nigdy nie przestała. – Dużo koncertowałam za granicą, na promach i w klubach, wykonując także utwory jazzowe. Byłam przy okazji trenerem biznesu i organizowałam duże imprezy. Aż wreszcie po wielu latach zdałam sobie sprawę, że mimo sukcesów, chcę znów być tam, gdzie w duszy gra, czyli na scenie – mówi Venus. Artystka już przypomniała o sobie świetnie przyjętymi przez fanów piosenkami „Wciąż mi powtarzasz” i „Jak mam zapomnieć”. – Jestem szczęśliwa, bo mam wokół siebie mnóstwo wspaniałych ludzi, cudowne dwa psy i kota. Wierzę w prawdziwą i szczerą miłość – wyznaje w rozmowie z nami Venus. Jak udało się nam dowiedzieć, gwiazda nie spotkała jeszcze tego jedynego ani nie założyła rodziny.

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Tyle pięknych kobiet w jednym teledysku disco polo dawno nie było. Gorąca premiera Doktora Swag'a!
  2. Psychofan oferuje nagie zdjęcia wokalistki disco polo, które nigdy nie powstały! Angelika Żmijewska (Top Girls) apeluje do internautów o pomoc!
  3. Przepiękna wokalistka disco polo udostępniła czarujące zdjęcie w sieci! Opis zadedykowała mężczyznom!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.