Reklama


Reklama

Genialny duet disco polo Venus i Rem Faza!

2019-10-04T18:30:00+02:00 Genialny duet disco polo Venus i Rem Faza! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/genialny-duet-disco-polo-venus-i-rem-faza-1570206638.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Posłuchajcie nowości jako pierwsi

Reklama

Takiego zwrotu akcji żaden z fanów disco polo nie spodziewał się. Ich wspólna twórczość została zatytuowana „Oczy Twoje rozmarzone”.

Ich barwy głosu brzmią, jakby były dla siebie stworzone. Świat disco polo nagle zawirował. Wszystko przez duet Venus z Remo Faza.

Legendarna wokalistka z grupy Venus jest doskonale wszystkim fanom muzyki tanecznej znana między innymi z takich kawałków, jak „Wciąż mi powtarzasz” , „Fortuna” czy też „Jak mam zapomnieć”.

Natomiast artysta z grupy Rem Faza rozkochał w sobie fanów takimi utworami, jak „To przez Ewę” , „Miss mokrego podkoszulka” , a także „Kiedy będziesz żoną mą”. Wykonawcy disco polo postanowili połączyć swoje siły i zrzeszyć fanów. Ich wspólna propozycja została zatytułowana „Oczy Twe rozmarzone”.

Za realizacje jakże pomysłowego i kolorowego teledysku pełnego zaskakujących zwrotów akcji odpowiada grupa Short Film. Być może piosenka już niebawem przerodzi się w hit i podbije nei tylko klubowe parkiety, ale również największe stacje radiowe, które czekają każdego dnia na takie niekonwencjonalne premiery od zaskakujących duetów.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. W sieci pojawił się hymn narodowy w imprezowym klimacie. Disco polo nie przestaje zaskakiwać.
  2. Legendarna grupa disco polo kończy działalność? Takie informacje pojawiły się po premierze najnowszego utworu!
  3. Wielka nowość od Zenka Martyniuka AKCENT. Na ten utwór czeka cała Polska.


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.