Reklama
Polecamy


Reklama

Menelaos – Piękny Uśmiech | Premiera

2018-01-30T11:16:00+01:00 Menelaos – Piękny Uśmiech | Premiera https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/01/menelaos-piekny-usmiech-premiera-1517246337.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: YouTube - Menelaos
Reklama


Premiera

Pierwsza propozycja tego roku pt: ” Piękny Uśmiech” od zespołu Menelaos. Posłuchajcie!

Reklama

Zespół Menelaos mimo swojego młodego stażu w branży disco polo, radzi sobie bardzo dobrze. Nowe utworu szybko zyskują na popularności, a chłopaki  wraz z każdą nową propozycją, z każdym koncertem nabierają cennego doświadczenia. Młodość, energia i melodyjne, taneczne piosenki, to kilka słów pokrótce charakteryzujący ten zespół.

Pierwsza propozycja w nowym roku to „Piękny Uśmiech”.  Mamy nadzieje, że ta piosenka, oraz piękne uśmiechy waszych partnerów pomogą wam przetrwać te ponure zimowe miesiące.

Posłuchajcie nowej propozycji od zespołu Menelaos „Piękny Usmiech”!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nietypowa randka wokalisty disco polo hitem w sieci?! Zobaczcie VIDEO
  2. Wokalistka disco polo nie ma czasu na sen! Gwiazda wzięła udział w pieszej pielgrzymce!
  3. MiłyPan w doskonałej formie! Genialna premiera już dostępna! Czy to będzie hit na miarę "Królowej"?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.