Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-08-18T20:35:00+02:00 Mąż kobiety, która stanęła w obronie Dawida Narożnego wyprowadził się z domu! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/08/co-za-wiadomosc-fanki-do-dawida-naroznego-malzenstwo-zawislo-na-wlosku-1597771182.jpg
Reklama

Mąż kobiety, która stanęła w obronie Dawida Narożnego wyprowadził się z domu!

Redakcja , 18 Sierpień 2020  20:35
Mąż kobiety, która stanęła w obronie Dawida Narożnego wyprowadził się z domu!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Przez zawirowania na linii Magdy i Dawida Narożnych, doszło do poróżnienia w jednym z małżeństw! Mąż wyprowadził się z domu

Reklama

Miłość fanów do gwiazd disco polo, może doprowadzić do przeróżnych zachowań. Najczęściej są to pozytywne wyrazy szacunku i uznania od słuchaczy dla ulubionych wykonawców.

Zobacz również: Gwiazda disco polo kusi pod Tatrami. Fotka Pauli Karpowicz - Top Girls z jacuzzi rozpala zmysły do czerwoności!

Zdarzają się jednak także dramatyczne zachowania, które mogą skutkować naprawdę niedobrym zakończeniem. Bardzo ciekawą wiadomość od fanki opublikował Dawid Narożny - solista i twórca hitów „Nosiłem kwiaty Ci” oraz „Prezent”.

Okazało się, że przez zawirowania na linii Magdy i Dawida Narożnych, doszło do poróżnienia w jednym z małżeństw, które wspólnie kibicowało zespołowi Piękni i Młodzi w ówczesnym składzie.

Mąż fanki stanął po stronie Magdy, a ona sama po stronie Dawida. Z wiadomości wynika, że doszło nawet do wyprowadzki małżonka. Po wydaniu utworów przez gwiazdora, mężczyzna docenił twórczość byłego wokalisty Pięknych i Młodych, zmieniając zdanie na jego temat. Wszystko skończyło się dobrze, ponieważ para doszła do porozumienia.

To niesamowite jak wielkie emocje wśród fanów, budzą prywatne relacje gwiazd. Jednocześnie świadczy to o wielkim zaangażowaniu w kibicowanie swoim ulubieńcom i ogromnego znaczenia muzyki disco polo, w życiu najwierniejszych słuchaczy.

Zobacz również: Hit disco polo 2020 zyskał nowe brzmienie. Nowa odsłona może być konkurencją dla oryginału?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Opadną Wam szczęki! Gwiazda disco polo szokuje namiętnym zdjęciem! O mały włos od wpadki?!
  2. Niezwykła gwiazda disco polo w łóżku! Czerwona bielizna nie zakryła wszystkiego!!
  3. Zespół disco polo nieźle się wzbogacił. Pokaźna sumka pojawiła się na koncie!
  4. Hit disco polo 2020 zyskał nowe brzmienie. Nowa odsłona może być konkurencją dla oryginału?!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej