Reklama
Polecamy


Reklama

Mąż kobiety, która stanęła w obronie Dawida Narożnego wyprowadził się z domu!

2020-08-18T20:35:00+02:00 Mąż kobiety, która stanęła w obronie Dawida Narożnego wyprowadził się z domu! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/co-za-wiadomosc-fanki-do-dawida-naroznego-malzenstwo-zawislo-na-wlosku-1597771182.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Przez zawirowania na linii Magdy i Dawida Narożnych, doszło do poróżnienia w jednym z małżeństw! Mąż wyprowadził się z domu

Reklama

Miłość fanów do gwiazd disco polo, może doprowadzić do przeróżnych zachowań. Najczęściej są to pozytywne wyrazy szacunku i uznania od słuchaczy dla ulubionych wykonawców.

Zobacz również: Nowa propozycja nietuzinkowego Artysty disco polo już w sieci! Czy stanie się hitem?

Zdarzają się jednak także dramatyczne zachowania, które mogą skutkować naprawdę niedobrym zakończeniem. Bardzo ciekawą wiadomość od fanki opublikował Dawid Narożny - solista i twórca hitów „Nosiłem kwiaty Ci” oraz „Prezent”.

Okazało się, że przez zawirowania na linii Magdy i Dawida Narożnych, doszło do poróżnienia w jednym z małżeństw, które wspólnie kibicowało zespołowi Piękni i Młodzi w ówczesnym składzie.

Mąż fanki stanął po stronie Magdy, a ona sama po stronie Dawida. Z wiadomości wynika, że doszło nawet do wyprowadzki małżonka. Po wydaniu utworów przez gwiazdora, mężczyzna docenił twórczość byłego wokalisty Pięknych i Młodych, zmieniając zdanie na jego temat. Wszystko skończyło się dobrze, ponieważ para doszła do porozumienia.

To niesamowite jak wielkie emocje wśród fanów, budzą prywatne relacje gwiazd. Jednocześnie świadczy to o wielkim zaangażowaniu w kibicowanie swoim ulubieńcom i ogromnego znaczenia muzyki disco polo, w życiu najwierniejszych słuchaczy.

Zobacz również: Najpiękniejsza z dam skradła serce gwiazdora disco polo?! PREMIERA już w sieci!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Artysta disco polo w towarzystwie przepięknej kobiety! Fani rozpływają się z zachwytu!
  2. Magda Narożna u boku znanego producenta muzycznego! Wokalistka przygotowała niespodzianki!
  3. Urocza Dorota z zespołu Mig świętuje z rodziną! Fotka z mężem i synem trafiła do sieci!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.