Reklama
Polecamy


Reklama

Matczyna miłość Magdy Narożnej (Piękni i Młodzi) nie zna granic!

2019-03-11T21:46:00+01:00 Matczyna miłość Magdy Narożnej (Piękni i Młodzi) nie zna granic! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/03/matczyna-milosc-magdy-naroznej-piekni-i-mlodzi-nie-zna-granic-1552049924.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Instagram - Magda Narożna
Reklama


Ogólna

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Powrót do szarej codzienności z wielkiego świata.

Reklama

Najpopularniejsza wokalista disco polo - Magda Narożna na co dzień nie tylko śpiewa, ale jest matką i żoną co wielokrotnie pokazauje w mediach społecznościowych.

Magdalena Narożna opublikowała na swoim oficjalnym profilu Instagramowym urocze zdjęcie ze swoją córką, Gabrysią. Piękne damy zapozowały w identycznej pozycji robiąc urocze selfie w lustrze.

Zobacz również: Gwiazdy disco polo otrzymują tajemnicze paczki! Ich zawartość budzi zainteresowanie!

Trzeba przyznać, że Magda z formacji Pięknych i Młodych jest cudowną matką dla swojej jedynaczki, która w przyszłości będzie jej godną następczynią na królową muzyki disco polo. Aczkolwiek nie da się ukryć, że Gabrysia może pójść w nieco innym kierunku. Dziewczynka mimo młodego wieku ma bardzo szeroki i bogaty wachlarz zainteresowań. Śpiewa, tańczy, w do tego gra na skrzypcach. Córka Narożnej ma na swoim koncie już pierwsze nagrody. Talent i urodę dziewczynka bez wątpliwości odziedziczyła po Magdzie, która może być dumna z takiego skarba.

W ostatnim czasie małżeństwo Narożnych spędzało czas samotnie bez Gabi poza granicą naszego kraju. Mimo, iż 30 stopni przy naszych polskich, marcowych realiach mogłyby się pozornie wydawać rajem na ziemi, to jednak miłość do dziecka wygrywa nade wszystkim.

Zobacz również: Niesamowity talent Artysty disco polo! Gwazdor zbiera coraz więcej pochwał!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magda Narożna (Piękni i Młodzi) wygląda jak gwiazda Hollywood! Wokalistka disco polo podbija świat!
  2. Zenek Martyniuk odkrywa nowe horyzonty dla całej branży disco polo! Czeka nas wielki przełom?!
  3. Dawid Narożny spędza aktywnie czas w towarzystwie córki! Gwiazdor nie marnuje ani chwili!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.