Reklama
Polecamy


Reklama

Matczyna miłość Magdy Narożnej (Piękni i Młodzi) nie zna granic!

2019-03-11T21:46:00+01:00 Matczyna miłość Magdy Narożnej (Piękni i Młodzi) nie zna granic! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/03/matczyna-milosc-magdy-naroznej-piekni-i-mlodzi-nie-zna-granic-1552049924.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Instagram - Magda Narożna
Reklama

Ogólna

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Powrót do szarej codzienności z wielkiego świata.

Reklama

Najpopularniejsza wokalista disco polo - Magda Narożna na co dzień nie tylko śpiewa, ale jest matką i żoną co wielokrotnie pokazauje w mediach społecznościowych.

Magdalena Narożna opublikowała na swoim oficjalnym profilu Instagramowym urocze zdjęcie ze swoją córką, Gabrysią. Piękne damy zapozowały w identycznej pozycji robiąc urocze selfie w lustrze.

Zobacz również: Muzyczny zamach w branży disco polo? Wiemy co planują popularni artyści!

Trzeba przyznać, że Magda z formacji Pięknych i Młodych jest cudowną matką dla swojej jedynaczki, która w przyszłości będzie jej godną następczynią na królową muzyki disco polo. Aczkolwiek nie da się ukryć, że Gabrysia może pójść w nieco innym kierunku. Dziewczynka mimo młodego wieku ma bardzo szeroki i bogaty wachlarz zainteresowań. Śpiewa, tańczy, w do tego gra na skrzypcach. Córka Narożnej ma na swoim koncie już pierwsze nagrody. Talent i urodę dziewczynka bez wątpliwości odziedziczyła po Magdzie, która może być dumna z takiego skarba.

W ostatnim czasie małżeństwo Narożnych spędzało czas samotnie bez Gabi poza granicą naszego kraju. Mimo, iż 30 stopni przy naszych polskich, marcowych realiach mogłyby się pozornie wydawać rajem na ziemi, to jednak miłość do dziecka wygrywa nade wszystkim.

Zobacz również: Będzie genialny strzał w świecie disco polo od zespołu 2Magic?

Reklama

Zobacz również

  1. Patrzcie na te mięśnie! Wokalista disco polo budzi respekt i podziw!
  2. Szok! Świerzyński i Miller we wspólnym projekcie! Twórczość budzi zainteresowanie nie tylko wśród fanów disco polo
  3. Wokalista disco polo w gościnie u Cristiano Ronaldo?! Artysta nie zamierzał oszczędzać!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Zobacz nasz kanał na YT

Facebook

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.