Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-03-11T21:46:00+01:00 Matczyna miłość Magdy Narożnej (Piękni i Młodzi) nie zna granic! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/03/matczyna-milosc-magdy-naroznej-piekni-i-mlodzi-nie-zna-granic-1552049924.jpg

Matczyna miłość Magdy Narożnej (Piękni i Młodzi) nie zna granic!

Redakcja , 11 Marzec 2019  21:46
Reklama
Matczyna miłość Magdy Narożnej (Piękni i Młodzi) nie zna granic!
Źródło zdjęć: Instagram - Magda Narożna

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Powrót do szarej codzienności z wielkiego świata.

Reklama

Najpopularniejsza wokalista disco polo - Magda Narożna na co dzień nie tylko śpiewa, ale jest matką i żoną co wielokrotnie pokazauje w mediach społecznościowych.

Magdalena Narożna opublikowała na swoim oficjalnym profilu Instagramowym urocze zdjęcie ze swoją córką, Gabrysią. Piękne damy zapozowały w identycznej pozycji robiąc urocze selfie w lustrze.

Zobacz również: Gwiazdeczka disco polo zachwyca krągłym biustem i talią osy! W czarnym kostiumie wygląda jak kobieta kot!

Trzeba przyznać, że Magda z formacji Pięknych i Młodych jest cudowną matką dla swojej jedynaczki, która w przyszłości będzie jej godną następczynią na królową muzyki disco polo. Aczkolwiek nie da się ukryć, że Gabrysia może pójść w nieco innym kierunku. Dziewczynka mimo młodego wieku ma bardzo szeroki i bogaty wachlarz zainteresowań. Śpiewa, tańczy, w do tego gra na skrzypcach. Córka Narożnej ma na swoim koncie już pierwsze nagrody. Talent i urodę dziewczynka bez wątpliwości odziedziczyła po Magdzie, która może być dumna z takiego skarba.

W ostatnim czasie małżeństwo Narożnych spędzało czas samotnie bez Gabi poza granicą naszego kraju. Mimo, iż 30 stopni przy naszych polskich, marcowych realiach mogłyby się pozornie wydawać rajem na ziemi, to jednak miłość do dziecka wygrywa nade wszystkim.

Zobacz również: Marcin Miller (Boys) spełnił swoje wielkie marzenie! Niezwykłe spotkanie nagrano w popularnym programie TVP

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Śliczna gwiazda disco polo zwraca uwagę odkrytym biustem! Zrobiło się naprawdę bardzo gorąco!
  2. Genialna premiera disco polo od Jorrgusa! Miłosna produkcja podbije rynek muzyczny?
  3. Trzy utalentowane i prześliczne wokalistki idą za ciosem! Świat disco polo czekał na takie gwiazdy?!
  4. Gwiazda disco polo odważnie pokazała biust! Ten kadr robi furorę w sieci!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej