Reklama
Polecamy


Reklama

Markus P w jednej chwili porwał fanów disco polo w kosmos

2019-07-31T16:12:00+02:00 Markus P w jednej chwili porwał fanów disco polo w kosmos https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/07/markus-p-w-jednej-chwili-porwal-fanow-disco-polo-w-kosmos-1563811517.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały własne
Reklama


Ogólna

Lubicie jego artystyczny styl bycia?

Reklama

Żywiołowy wokalista disco polo dał się ponieść emocjom. Podczas koncertu zawirował cały świat! W jednej chwili wywołał rzadko spotykaną do takiego stopnia euforię wśród publiczności, która zwariowała na widok Markusa P.

Zobacz również: Przy tym utworze nogi same rwą się do tańca! Niesamowita premiera Mig już w sieci!

W jednej chwili, gdy tylko fani dzikiego Markusa P na scenie zobaczyli, od razu do góry podskoczyli! Radość nie miała końca. Zdarzenie rozegrało się podczas festiwalu Ocean Park we Władysławowie.

Wokalista disco polo słynie z niepohamowanych pokładów energii, którą zaraza wszystkich dookoła.

Jego piosenki są naładowane pozytywnymi fluidami, których w dzisiejszym świecie nieco brakuje. Do jego największych hitów w świecie disco polo należy takie utwory, jak „Hula Ula” , „Obudź się” czy też „Kici Kici miał” i oczywiście „Bawimy się”.

Euforię wśród publiczności wywołał piosenką zatytułowaną „No i się zaczęło”.

Nietrudno jest się spostrzec, iż Markus P w branży muzycznej należy do grupy tych bardziej zwariowanych wykonawców disco polo. Nie są obce mu dziwne pomysły, a interakcje z publicznością ma opanowaną do poziomu eksperta.

Zobacz również: Dramat gwiazdora disco polo! Dziadek mimo reanimacji zmarł na jego rękach!

Lubicie jego artystyczny styl bycia?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dwa miliony wpadły na konto gwiazd disco polo! Łobuzy podbijają branżę muzyczną!
  2. Wielki sukces zespołu Boys! Marcin Miller nie kryje zachwytu!
  3. Przepiękna wokalistka disco polo kusi w klipie skąpym bikini! Jej nowość podbije listy przebojów?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.