2016-08-30T12:35:00+02:00 Marioo: „Staram się ogarniać cała tą branże” | VIDEO https://disco-polo.info/uploads/news/2016/08/Marioo.png

Marioo: „Staram się ogarniać cała tą branże” | VIDEO

Redakcja , 30 Sierpień 2016  12:35

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Marioo: „Staram się ogarniać cała tą branże” | VIDEO
Źródło zdjęć:
Reklama

Nasza ekipa nie spoczywa na laurach i podąża zawsze tam gdzie coś się dzieje! Na jednej z imprez udało nam się porozmawiać z zespołem Marioo, który zarówno na scenie jak i poza nią emanuje bardzo pozytywną energię.   Jak wyznał nam wokalista ...

Reklama

Nasza ekipa nie spoczywa na laurach i podąża zawsze tam gdzie coś się dzieje! Na jednej z imprez udało nam się porozmawiać z zespołem Marioo, który zarówno na scenie jak i poza nią emanuje bardzo pozytywną energię.

 

Jak wyznał nam wokalista podczas rozmowy, oprócz muzyki disco & dance interesuje się również muzyką do filmów oraz efektami dźwiękowymi stąd też na ile może stara się ogarnąć tą całą branże najlepiej jak potrafi.

 

Mariusz Jasionowicz związany jest z muzyką już od ponad 15 lat m.in. jako producent, kompozytor oraz autor tekstów.

 

Zobaczcie video.

 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Piękna wokalistka disco polo podkreśliła swoje krągłości! Widok zapiera dech w piersiach! Fani komentują!
  2. Adam Zdrójkowski w repertuarze disco polo! Aktor zaśpiewał wielki hit Radka Liszewskiego! Wyszło lepiej niż oryginał?!
  3. Córka Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full zachwyciła zgrabnymi nogami! Przepiękna gwiazda disco polo - Nikola Dutkiewicz wygląda jak modelka!
  4. Zmiana składu przepustką do sukcesu?! Mega premiera od Top Girls pt. 'Róże i różowe tulipany'! To prawdziwy hit disco polo?!
  5. Wielki przebój disco polo powraca w nowej wersji! Kiedyś nuciła go cała Polska!
  6. Miłosne wyznanie Marka Gwiazdowskiego z grupy Mig! Gwiazdor disco polo zakochany 'Jestem wielkim szczęściarzem'!
  7. Ogromny sukces Marcina Millera i zespołu Boys! Gwiazdor disco polo zgarnął pokaźną nagrodę. Wiemy za co!
  8. Wielka premiera?! Zenon Martyniuk zdradził plany wydawnicze! Król disco polo poszukuje chętnych do współpracy przy nowej produkcji!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami