2022-01-13T13:52:00+01:00 Marek Tywończuk - Model MT powrócił na scenę! Legendarny artysta disco polo wykonał swój nieśmiertelny https://disco-polo.info/uploads/news/marek-tywonczuk---model-mt-powrocil-na-wielka-scene-legendarny-artysta-disco-polo-wykonal-swoj-niesmiertelny-przeboj-w-telewizjipng.png
Reklama

Marek Tywończuk - Model MT powrócił na scenę! Legendarny artysta disco polo wykonał swój nieśmiertelny przebój w telewizji! Pamiętasz ten utwór?!

Redakcja , 13 Styczeń 2022  13:52
Marek Tywończuk - Model MT powrócił na scenę! Legendarny artysta disco polo wykonał swój nieśmiertelny przebój w telewizji! Pamiętasz ten utwór?!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Stare dobre disco polo! Nieśmiertelna “Virginia” po 25 latach znowu podbija serca fanów


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Piosenki grupy Model MT w latach 90-tych nie schodziły z pierwszych miejsc list przebojów!

Zobacz również: Marcin Miller BOYS pokazał się z ukochaną mamą! Podobieństwo jest uderzające!

Stacja PoloTv przywołuje wspomnienia! Muzyczna telewizja przygotowała specjalny koncert, który zgromadził największe gwiazdy disco polo z lat 90-tych!

Marek Tywończuk to lider legendarnej formacji Model MT. Artysta disco polo w połowie lat 90-tych pojawił się niespodziewanie w branży i szturmem ją zawojował! Hity takie jak: “Virginia”, “Już mnie nie kochasz”, “Zapomnij”, czy “Nie płacz Agnieszko” przez wiele tygodni nie schodziły z pierwszych miejsc listy przebojów programu “Disco Relax” w Tv Polsat!

Reklama

Marek Tywończuk mimo, że nie jest często widywany w mediach to nadal prężnie działa. Popularny wokalista disco polo wraz ze swoją partnerką Modelinką tworzy udany muzyczny duet, który od kilku lat występuje na koncertach w całej Polsce!

Stare dobre disco polo! Nieśmiertelna “Virginia” po 25 latach znowu podbija serca fanów!

Gwiazdor zespołu Model MT pojawił się niedawno w specjalnym programie stacji PoloTv “Szalone lata 90”. Było to niezwykłe show, które miało na celu przypomnieć wiernym fanom disco polo początki gatunku. Oprócz Marka Tywończuka na jednej scenie ponownie spotkali się tak wielcy artyści jak: Top One, Mister Dex, Voyager, Bayer Full, czy Shazza. Każdy z zaproszonych artystów musiał przypomnieć swój największy hit!

Marek Tywończuk przed widzami kanału PoloTv zaprezentował swój nieśmiertelny kawałek “Virginia”! Wokaliście na scenie towarzyszyły piękne dziewczyny, które swoim żywiołowym tańcem ubarwiły występ!

Reklama

Projekt “Szalone lata 90” był wyjątkową okazją do powspominania dawnych czasów. Wielu uczestnikom programu łezka w oku się zakręciła. Aż trudno w to uwierzyć, że większość piosenek, które przypomnieli Wasi idole ma już ponad ćwierć wieku!

Zobacz również: Marcin Miller Boys - dołączy do Reprezentacji Polski i zagra u boku Roberta Lewandowskiego?! Szokujący wpis gwiazdora disco polo!

Reklama

Model MT - Virginia - Koncert Szalone Lata 90

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk: Model MT - Virginia - Koncert Szalone Lata 90
PolecamyValdi - Białe to białe do

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Wielka szczęście gwiazd disco polo! Grupa Daj to Głośniej podzieliła się radosną nowiną!
  2. Uwielbiana wokalistka disco polo w trybie pilnym trafiła na stół operacyjny! Fani zdruzgotani! Co z jej zdrowiem i dalszą karierą?!
  3. Niezwykła metamorfoza znanej i cudownej gwiazdy disco polo! Fani jej nie poznali! Jak teraz wygląda?!
  4. Zenon Martyniuk to najlepiej opłacany artysta disco polo? Na swoim najnowszym utworze 'Classy Girl' zarobił już ponad pół miliona! Co na to fani?
  5. Ta gwiazda disco polo wie jak zwrócić na siebie uwagę mediów! Internauci w szoku! Zobaczcie obłędną metamorfozę!
  6. Kuba Urbański - Playboys świętuje narodziny dziecka! Gwiazdor disco polo opija 'Pępkowe'!
  7. Tłumy porwane przez gwiazdora disco polo! Cała sala zaśpiewała wielki hit! DiscoBoys najlepszym zespołem 2022? | VIDEO
  8. Paula Karpowicz - Topky na kwarantannie! Jak czuje się gwiazda disco polo?

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami