2023-12-25T15:20:00+01:00 Marcin Miller, Sławomir Świerzyński i Radek Liszewski: Gwiazdy Disco Polo Śpiewa "Hej Sokoły"! Spotkanie ikon disco polo: Miller, Świerzyński, Liszewski śpiewają 'Hej Sokoły' podczas biesiady na kanałach Disco Polo Music i Polo TV https://disco-polo.info/uploads/news/marcin-miller-slawomir-swierzynski-i-radek-liszewski-gwiazdy-disco-polo-spiewa-hej-sokoly-videojpg.jpg Disco-Polo.info

Marcin Miller, Sławomir Świerzyński i Radek Liszewski: Gwiazdy Disco Polo Śpiewa "Hej Sokoły"! | VIDEO


Spotkanie ikon disco polo: Miller, Świerzyński, Liszewski śpiewają 'Hej Sokoły' podczas biesiady na kanałach Disco Polo Music i Polo TV

Autor: Goliat, 25 Grudzień 2023  15:20
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Marcin Miller, Sławomir Świerzyński i Radek Liszewski: Gwiazdy Disco Polo Śpiewa
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Woners skradł show w Grębowie! Tłumy na koncercie młodego wokalisty disco!
 2. B-Qll w letniej premierze pt. "Ekipa"! Ta nowość podbije listy przebojów?!
 3. SOLEO i Lukalone: Nowy Wakacyjny Hit "Urlop" Podbija Serwisy Muzyczne!
Reklama

  W świecie muzyki disco polo, gdzie każdy utwór ma szansę stać się przebojem, doszło do niezwykłego wydarzenia. Marcin Miller z zespołu Boys, Sławomir Świerzyński, lider Bayer Full, oraz Radek Liszewski, frontman grupy Weekend, połączyli siły, by zaśpiewać jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich utworów ludowych - "Hej Sokoły". Ten wyjątkowy występ miał miejsce podczas biesiady "Prawy do Lewego! Biesiada na całego", która juz dziś na kanałach Disco Polo Music oraz Polo TV.

  Spotkanie Ikon na Biesiadzie Disco Polo

  Występ, który dziś o godzinie 17:00 na Disco Polo Music i godzinę później na Polo TV, był prawdziwą gratką dla fanów gatunku. Znane i lubiane przez publiczność postaci polskiej sceny disco polo, Marcin Miller, Sławomir Świerzyński i Radek Liszewski, wzięli na warsztat "Hej Sokoły" - utwór, który pomimo swojego ludowego rodowodu, idealnie wpasował się w klimat biesiadny i radosny charakter muzyki disco polo.

  Marcin Miller, znany z energetycznych i pełnych emocji występów, wniósł do wykonania utworu swoją charakterystyczną charyzmę i sceniczny magnetyzm. Sławomir Świerzyński, z kolei, dodał do interpretacji swoją niezawodną technikę wokalną i bogate doświadczenie sceniczne. Radek Liszewski, znany z umiejętności tworzenia hitów, które błyskawicznie podbijają listy przebojów, zapewnił, że wykonanie "Hej Sokoły" ma wszystkie cechy przeboju disco polo.

  To spotkanie ikon muzyki disco polo na biesiadzie "Prawy do Lewego! Biesiada na całego" było nie tylko pokazem talentu i umiejętności wokalnych, ale także świadectwem tego, jak uniwersalna i ponadczasowa jest muzyka ludowa, która potrafi znaleźć wspólny język z nowoczesnymi gatunkami muzycznymi.

  Występ ten był wyjątkowym doświadczeniem, nie tylko dla wykonawców, ale także dla widzów, którzy mieli okazję zobaczyć, jak gwiazdy disco polo radzą sobie z klasyką polskiej muzyki ludowej.

  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  KAROLINA DZIUBIŃSKA - Juan De Marco

  Cristo Dance - Miłość

  Wojciech Kaczmarek

  LAURA - Nasz czas

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Grupa Classic nie ma sobie równych?! Tłumy na koncercie Gwiazd Disco Polo!
  2. Drugi Dzień Disco Ostróda 2024! Kto wystąpi w sobotę?
  3. Emilia Sanecka: Niezwykła Wokalistka Daj To Głośniej! Poznaj bliżej gwiazdę disco polo! Wiek, kariera, życie prywatne!
  4. Raider podbija scenę disco polo! Gorąca premiera 'Sam Nie Wiem' z włoskim teledyskiem
  5. Cynar zachwyca nowym utworem "A niech się wino leje!" - Idealny hit na każdą imprezę!
  6. Camasutra - Pragnę Cię! Nowa Letnia Produkcja Już Dostępna
  7. Najpiękniejsza para disco polo?! Roxaok i Damian Gwiazdowski skradli show na ślubie znanej celebrytki!
  8. Disco Ostróda 2024! Już w piątek i sobotę 19 i 20 lipca! - Najważniejsze informacje!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie