Reklama


Reklama

Marcin Miller i Zenon Martyniuk zaskoczyli! Zaśpiewali razem przepiękny przebój! Koniecznie posłuchajcie!

2019-07-24T13:00:00+02:00 Marcin Miller i Zenon Martyniuk zaskoczyli! Zaśpiewali razem przepiękny przebój! Koniecznie posłuchajcie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/07/marcin-miller-i-zenon-martyniuk-zaskoczyli-zaspiewali-razem-przepiekny-przeboj-koniecznie-posluchajcie-1563959944.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/telewizja.polotv
Reklama


Ogólna

Rzadko mamy okazję posłuchać Marcina Millera i Zenona Martyniuka w jednej piosence!

Reklama

Marcin Miller i Zenon Martyniuk to legendy muzyki disco polo. Żadna duża impreza w naszym kraju nie może odbyć się bez udziały liderów formacji Boys, czy Akcent. W sieci pojawił się materiał, który zaskoczył fanów muzyki disco polo i nie tylko.

Zobacz również: Zaskakująca i szokująca metamorfoza artystki disco polo! Gwiazda zmieniła się nie do poznania!

Mimo, że Miller i Martyniuk znają się już bardzo długo, rzadko kiedy mogliśmy ich usłyszeć we wspólnej piosence. W archiwalnych materiałach można odnaleźć jak królowie disco polo śpiewają podczas trasy koncertowej. Jednak takich sytuacji było mało ze względu na dużą ilość koncertów.

Tym razem Marcin i Zenek wraz z organizatorami Festiwalu Muzyki Tanecznej w Olsztynie przygotowali krótką reklamę, gdzie liderzy Boys oraz Akcent zaśpiewali jeden ze szlagierów.

Ruszaj tam, gdzie już żeglarze płyną szlakiem gwiazd

To nietypowe zaproszenie na największy festiwal disco polo w Polsce z pewnością oczarowała wielu fanów Zenona Martyniuka oraz Marcina Millera. 

Jak sami zainteresowani w krótkiej reklamie informują, że Olsztynie będzie specjalny recital grupy Akcent i Boys. To może być największe wydarzenie w historii muzyki disco polo i nie tylko.

Zobacz również: Zaskakująca i szokująca metamorfoza artystki disco polo! Gwiazda zmieniła się nie do poznania!

Przypominamy, że już 27 lipca w Olsztynie Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej! Musisz tam być. Jak myślicie co pokażą Marcin Miller oraz Zenon Martyniuk?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularny Youtuber z UK szczerze skomentował legendarną formację disco polo - Top One! Wszyscy w szoku!
  2. Kontrowersyjny materiał disco polo zagwarantował gwieździe ogromny sukces! Utwór jest hitem w sieci!
  3. Nowe szaty króla disco polo! Zenek Martyniuk w towarzystwie znanego projektanta! Wygląda znakomicie!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.