Reklama


Reklama

Marcin Miller i Zenon Martyniuk we wspólnym projekcie? Niezwykłe połączenie dwóch gwiazd disco polo!

2019-07-06T15:37:00+02:00 Marcin Miller i Zenon Martyniuk we wspólnym projekcie? Niezwykłe połączenie dwóch gwiazd disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/07/marcin-miller-i-zenon-martyniuk-we-wspolnym-projekcie-niezwykle-polaczenie-dwoch-gwiazd-disco-polo-1562414878.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/marcinmillerboys/
Reklama


Ogólna

Dwóch tytanów disco polo na jednym zdjęciu. Czy to oznacza nowy, wspólny projekt?

Reklama

Marcin Miller z formacji Boys słynie w ostatnim czasie z różnych, jak dotąd dość udanych duetów ze swoimi kolegami z branży disco polo , którzy młodą krwią ubarwiają powstające kawałki.

Zobacz również: Ukochana gwiazdora disco polo w zmysłowej sesji! Jest zachwycająca i naturalna!

Doświadczenie Millera i świeża krew w zestawieniu zwiastuje sukces. Tym razem Miller stanął u boku samego Zenona Martyniuka z formacji Akcent.

Internauci zaczęli doszukiwać się głębszego przesłania, gdyż Marcin z zespołu Boys napisał krótko: - nagrywamy. Domysły fanów były raczej jednoznaczne. Marcin Miller z zespołu Boys i Zenek Martyniuk z grupy Akcent na jednym ujęciu, to musi zwiastować nowy duet!

Ale czy tak będzie? Tego nikt nie wie, poza samymi zainteresowanymi. Czas pokaże, co Marcin miał na myśli, pisząc: - nagrywamy. Trzeba przyznać, że tak kombinacja mogłaby brzmieć całkiem ciekawie, a zestawienie wszystkich fanów tych dwóch wielkich formacji, oznaczałoby dwa razy większe tłumy na koncertach.

Myślicie, że Marcin Miller i Zenon Martyniuk pracują nad wspólnym utworem disco polo?

Zobacz również: Ukochana gwiazdora disco polo w zmysłowej sesji! Jest zachwycająca i naturalna!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Kuszące kadry w teledysku disco polo! Czy zapewnią rozgłos i popularność zespołowi?!
  2. Nowe fakty w sprawie gwiazd disco polo! Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał!
  3. Konkurencja rośnie! Do sieci trafiła nowa odsłona przeboju disco polo! Jest lepsza niż oryginał?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.