2020-07-12T16:00:00+02:00 Mama Angeliki Żmijewskiej (Top Girls) wygląda jak jej siostra! Wiemy po kim wokalistka disco polo odziedzicz https://disco-polo.info/uploads/news/2020/07/mama-gwiazdy-disco-polo-wyglada-jak-jej-siostra-wiemy-po-kim-wokalistka-odziedziczyla-niezwykla-urode-1594231689.jpg

Mama Angeliki Żmijewskiej (Top Girls) wygląda jak jej siostra! Wiemy po kim wokalistka disco polo odziedziczyła niezwykłą urodę!

Redakcja , 12 Lipiec 2020  16:00
Mama Angeliki Żmijewskiej (Top Girls) wygląda jak jej siostra! Wiemy po kim wokalistka disco polo odziedziczyła niezwykłą urodę!
Źródło zdjęć: instagram.com/angelika.zmijewska/

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama

Całe szczęście gwiazda podpisała fotografię, inaczej ciężko byłoby się domyślić, że ta śliczna, drobna brunetka to jej mama

Reklama

Świat disco polo zna wiele pięknych kobiet! Każda wokalistka z branży, może pochwalić się niesamowitą urodą, która przyciąga wzrok i jest z pewnością atutem wielu Pań!

Zobacz również: Grupa Daj to Głośniej skazana na sukces?! Premiera 'Głowy nie urywa' podbija sieć!

Idolki znane z gatunku muzyki tanecznej, to w zupełnej większości odważne i pewne siebie kobiety, znające swoją wartość. Jednak czy ktoś kiedyś zastanawiał się, skąd pochodzi ich urok? My znaleźliśmy odpowiedź jak jest w przypadku bardzo popularnej wokalistki!

Angelika Żmijewska, jedna z trzech reprezentantek zespołu Top Girls, publikując na portalu społecznościowym zdjęcie, pokazała jak wygląda jej mama! Całe szczęście gwiazda podpisała fotografię, inaczej ciężko byłoby się domyślić, że ta śliczna, drobna brunetka, stojąca ramię w ramię z Angeliką, to jej piastunka!

Gołym okiem widać, że piosenkarka odziedziczyła po rodzicielce wszystko to, co najlepsze - urodę, figurę i sympatyczne usposobienie. Śmiemy zgadywać, że talent wokalny Angeliki również nie jest dziełem przypadku. A Wy jak myślicie?

Gratulujemy artystce wielkiej wygranej w „genowej” loterii!

Zobacz również: To najlepiej ubrany artysta disco polo? Znany gwiazdor zachwyca wyjątkową stylizacją!

Reklama
Zobacz teledysk: TOP GIRLS - MLECZKO
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Piękna wokalistka disco polo w skąpym ubraniu! Uwagę zwraca jej wymodelowany brzuch!
  2. Gorąca premiera od popularnej pary disco polo! W klipie aż kipi miłością! Fani komentują!
  3. Kłopoty na planie teledysku popularnego artysty disco polo! Pechowa produkcja przyniesie mu popularność?!
  4. Tłumy na koncercie uwielbianego zespołu disco polo! Scena prawie zapłonęła! Na to czekały miliony!
  5. Intrygująca suma na koncie Sławomira! Gwiazdor rock polo największym milionerem w Polsce?!
  6. Gorące fotki Magdaleny Narożnej! Skąpe bikini idealnie podkreśliło opaleniznę królowej disco polo!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami