Reklama
Polecamy


Reklama

Mama Angeliki Żmijewskiej (Top Girls) wygląda jak jej siostra! Wiemy po kim wokalistka disco polo odziedziczyła niezwykłą urodę!

2020-07-12T16:00:00+02:00 Mama Angeliki Żmijewskiej (Top Girls) wygląda jak jej siostra! Wiemy po kim wokalistka disco polo odziedziczyła niezwykłą urodę! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/mama-gwiazdy-disco-polo-wyglada-jak-jej-siostra-wiemy-po-kim-wokalistka-odziedziczyla-niezwykla-urode-1594231689.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/angelika.zmijewska/
Reklama


Życie gwiazd

Całe szczęście gwiazda podpisała fotografię, inaczej ciężko byłoby się domyślić, że ta śliczna, drobna brunetka to jej mama

Reklama

Świat disco polo zna wiele pięknych kobiet! Każda wokalistka z branży, może pochwalić się niesamowitą urodą, która przyciąga wzrok i jest z pewnością atutem wielu Pań!

Zobacz również: Gwiazdor disco polo skradł całe show! Wszystkie kamery były skierowane na artystę!

Idolki znane z gatunku muzyki tanecznej, to w zupełnej większości odważne i pewne siebie kobiety, znające swoją wartość. Jednak czy ktoś kiedyś zastanawiał się, skąd pochodzi ich urok? My znaleźliśmy odpowiedź jak jest w przypadku bardzo popularnej wokalistki!

Angelika Żmijewska, jedna z trzech reprezentantek zespołu Top Girls, publikując na portalu społecznościowym zdjęcie, pokazała jak wygląda jej mama! Całe szczęście gwiazda podpisała fotografię, inaczej ciężko byłoby się domyślić, że ta śliczna, drobna brunetka, stojąca ramię w ramię z Angeliką, to jej piastunka!

Gołym okiem widać, że piosenkarka odziedziczyła po rodzicielce wszystko to, co najlepsze - urodę, figurę i sympatyczne usposobienie. Śmiemy zgadywać, że talent wokalny Angeliki również nie jest dziełem przypadku. A Wy jak myślicie?

Gratulujemy artystce wielkiej wygranej w „genowej” loterii!

Zobacz również: Magda Narożna (Piękni i Młodzi) na ustach wszystkich! Królowa disco polo zachwyciła całą Polskę

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo w duecie z Lady Jessy! "No weź polewaj" podbije listy przebojów?!
  2. Plejada gwiazd disco polo na imprezie TVP2 w Gorzowie Wielkopolskim! To będzie prawdziwe show!
  3. Gratka dla koneserów! Nowość disco polo Marcina Millera (Boys) jest już w sieci!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.