Reklama
Polecamy


Reklama

Making of: Spółdzielnia GS – Aż się łezka w oku kręci

2016-06-17T01:42:32+02:00 Making of: Spółdzielnia GS – Aż się łezka w oku kręci https://disco-polo.info/Upload/articles/2016/06/SPÓŁDZIELNIA-GS-Aż-się-łezka-w-oku-kręCI.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Wszyscy fani Spółdzielni GS, czyli Antka Sosny i Mariana Bąka mogą już teraz nacieszyć oko i ucho. Niebawem dopełnieniem tego stanie się opublikowana w całości premiera najnowszego videoclipu.   A klip powstał przy współpracy Panów Arkadiusza...

Reklama

Wszyscy fani Spółdzielni GS, czyli Antka Sosny i Mariana Bąka mogą już teraz nacieszyć oko i ucho. Niebawem dopełnieniem tego stanie się opublikowana w całości premiera najnowszego videoclipu.

 

A klip powstał przy współpracy Panów Arkadiusza Sosnowskiego oraz Roberta Klim z firmą RakoczyFilm. Utwór, do którego został zrealizowany nosi tytuł „Aż łezka się w oku kręci”. Dlaczego taki? Wszystkiego dowiecie się z poniższego materiału.

 

Zachęcamy do obejrzenia making of z planu klipu Spółdzielni GS, który powstał we współpracy z portalem disco-polo.info.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Grupa After Party świętuje! Gwiazdor disco polo został ojcem!
  2. Pozytywnie albo Wcale - Na rynek wkracza kolejny hit disco polo!
  3. Popularny gwiazdor disco polo obnażył swoją słabość! Internauci są w szoku!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.