2024-05-06T16:33:00+02:00 Majówka z Disco Polo w Błotniku! Świetny Koncert Andre | VIDEO Koncert zespołu Andre w Błotniku wprowadził publiczność w taneczny szał. Zobacz nagranie pełne pozytywnej energii i hitów disco polo https://disco-polo.info/uploads/news/majowka-z-disco-polo-w-blotniku-swietny-koncert-andre-videojpg.jpg Disco-Polo.info

Majówka z Disco Polo w Błotniku! Świetny Koncert Andre | VIDEO


Koncert zespołu Andre w Błotniku wprowadził publiczność w taneczny szał. Zobacz nagranie pełne pozytywnej energii i hitów disco polo

Autor: Adam Begier, 06 Maj 2024  16:33
Źródło zdjęć: facebook.com/andre.zespoldiscopolo
Majówka z Disco Polo w Błotniku! Świetny Koncert Andre | VIDEO
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Skolim: Zaskakujący kierunek studiów gwiazdy! Co studiował król latino
 2. Zespół Czadu w wielkim hicie z lat .90! Zaskakujące brzmienie w nowej wersji!
 3. Królowie sceny?! Tak wyglądały w przeszłości koncerty Bayer Full. Tłum ludzi i wielka zabawa - grają tak do dziś! VIDEO!
Reklama

  Majówkowy weekend w Błotniku przyciągnął tłumy mieszkańców i turystów na wyjątkowy wieczór pełen muzyki, tańca i niezapomnianych przeżyć. Główną atrakcją był koncert popularnego zespołu disco polo "Andre", który swoim występem porwał publiczność do zabawy. Jednak zanim na scenie pojawili się ci charyzmatyczni muzycy, atmosfera rozgrzała się dzięki występowi szantowego zespołu Kamrat.

  Zespół Kamrat zbudował wyjątkowy klimat na scenie, przynosząc ze sobą oddech morskiej bryzy i energię marynarskich opowieści. Ich porywające szanty i ballady stworzyły atmosferę pełną przygody, która szybko zaraziła publiczność entuzjazmem. Każdy poczuł się jak na pokładzie żaglowca, gdy nad brzegiem rozbrzmiewały dźwięki akordeonu i gitary, przygotowując wszystkich na główne wydarzenie wieczoru.

  Energetyczny koncert gwiazdy disco polo Andre

  Gdy na scenę wkroczył zespół "Andre", wypełnił marinę dźwiękami największych hitów disco polo, łącząc je z najnowszymi utworami. Publiczność tańczyła i śpiewała razem z muzykami, nie mogąc ustać w miejscu. Charyzmatyczny wokalista zdołał porwać każdego do wspólnej zabawy, tworząc atmosferę pełną pozytywnej energii. Niebo nad przystanią było echem żywiołowych refrenów, które poniosły się daleko poza brzeg.

  Po żywiołowym występie zespołu "Andre", publiczność nadal była głodna muzycznych emocji. Nocna zabawa taneczna prowadzona przez DJ-a okazała się idealnym zakończeniem wieczoru. Tłum porwały kolejne energetyczne rytmy, a śpiew i taniec trwały do późnych godzin nocnych.

  Nagranie z koncertu Andre to okazja, aby choć na chwilę powrócić do tego wyjątkowego wieczoru pełnego muzyki, radości i tanecznej energii, której nie brakowało nad brzegiem mariny w Błotniku.

  Reklama

  ANDRE - TA SZALONA KAROLINA

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Impreza roku?! Cud, miód i malina – Zespół MIG gwiazdą na Roztańczony PGE Narodowy!
  2. Najlepszy duet roku? Cleo i Skolim na szczycie! "Dziewczyno piękna" podbija internet, osiągając niewiarygodne wyniki.
  3. Królowie sceny?! Tak wyglądały w przeszłości koncerty Bayer Full. Tłum ludzi i wielka zabawa - grają tak do dziś! VIDEO!
  4. Premiera: "Dzikie serce" - Debiutancki utwór Asstry w stylu latino
  5. Blondi w nowej odsłonie! Nie uwierzysz, co wokalistka disco polo zrobiła z klasykiem "Środa Czwartek"!
  6. Szaleństwo na Koncercie Andre w miejscowości Mikstat! Tłumy i wielki tort! Zobaczcie zdjęcia i video!
  7. Znane wokalistki disco polo Szpilki zaskoczyły premierą "Z Tobą"! Letnia nowość stanie się hitem lata?!
  8. Robi wrażenie! Tak wygląda trasa koncertowa gwiazd disco polo Topky Lato 2024! Gdzie zagrają Angelika Żmijewska oraz Paula Karpowicz-Zimecka?

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie