2023-04-28T07:30:00+02:00 Majówka 2023 przedłużona dla niektórych! Odkryj, ile możesz mieć wolnego! W majówce 2023 niektórzy uczniowie mogą liczyć na przedłużenie wolnego o dodatkowe dni! Przeczytaj, kto dokładnie i ile będzie miał więcej wolnego, oraz jak najlepiej wyk https://disco-polo.info/uploads/news/majowka-2023-przedluzona-dla-niektorych-odkryj-ile-mozesz-miec-wolnegopng.png Disco-Polo.info

Majówka 2023 przedłużona dla niektórych! Odkryj, ile możesz mieć wolnego!


W majówce 2023 niektórzy uczniowie mogą liczyć na przedłużenie wolnego o dodatkowe dni! Przeczytaj, kto dokładnie i ile będzie miał więcej wolnego, oraz jak najlepiej wykorzystać ten czas na relaks i aktywności. Zdobądź informacje i ciesz się jeszcze lepszą majówką!

Autor: Adam Begier, 28 Kwiecień 2023  07:30
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Majówka 2023 przedłużona dla niektórych! Odkryj, ile możesz mieć wolnego!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Andre gwiazdą urodzin! Tak popularny gwiazdor disco polo skradł SHOW!
 2. Nowy girlsband disco polo Orły zaskakuje nowością! Co przygotowały wokalistki?! Mamy VIDEO
 3. Marcin Miller oddaje hołd Jurijowi Szatunovowi – emocjonalne wspomnienia! Można się wzruszyć!

  Majówka 2023 przedłużona! Niektórzy będą mieli dwa razy więcej wolnego

  Majówka 2023 już za rok, ale wiele osób już teraz z niecierpliwością oczekuje na ten czas. Dlaczego? Bo będzie to wyjątkowo korzystny okres dla uczniów szkół średnich, którzy mogą liczyć na przedłużenie wolnego o dodatkowe dni. Co oznacza to dla młodzieży i czy wszyscy będą mieli tyle samo wolnego? Oto szczegóły.

  Majówka 2023 - ile jest wolnych dni?

  Majówka 2023 wypada w bardzo korzystnym dla uczniów terminie. 1 maja, czyli święto państwowe, przypada na poniedziałek, co daje nam pięć dni wolnego. Szkoły ogólnokształcące i zawodowe ogłaszają przerwę od nauki już od 28 kwietnia, czyli w piątek przed świętem, a następnie uczniowie wracają do szkoły dopiero 4 maja, we czwartek.

  Majówka 2023 mocno przedłużona

  Nie wszyscy jednak będą mieli tyle samo wolnego w majówce 2023. Dla uczniów liceów i techników tegoroczne święto będzie oznaczało przedłużenie wolnego o dodatkowe dni. Wszystko z powodu rozpoczynającego się w tym czasie maratonu matur. Oznacza to, że ci uczniowie, którzy zdają w tym roku egzamin dojrzałości, nie będą uczęszczać do szkoły także w dniach 4, 5 i 8 maja, czyli w czwartek, piątek i poniedziałek. Te dni to właśnie terminy obowiązkowych egzaminów z języka polskiego, angielskiego oraz matematyki. Ci, którzy nie zdają matury, a uczą się w liceum lub technikum, mogą liczyć na jeszcze dłuższy okres wolny. W sumie, z uwzględnieniem weekendów, będzie to aż 10 dni nieprzerwanego wolnego. Oczywiście, wiele zależy od decyzji dyrekcji i rady pedagogicznej danej szkoły, dlatego warto sprawdzić oficjalną stronę szkoły, aby uzyskać pewność co do ilości wolnego czasu.

  Co z maturzystami?

  Maturzyści, niestety, nie będą mogli skorzystać z przedłużonej majówki. Dla nich to bardzo intensywny okres nauki i przygotowań do egzaminów dojrzałości. W dniach 4, 5 i 8 maja będą musieli stawić się w szkole na obowiązkowe egzaminy. Jednak po tym intensywnym czasie, także oni będą mogli skorzystać z pięciodniowego wolnego, które daje dużo czasu na odpoczynek i relaks przed kolejnymi egzaminami. Warto jednak pamiętać, że maturzyści mają też możliwość skorzystania z dni wolnych między kolejnymi egzaminami, co pozwoli im na lepsze przygotowanie się do każdego z testów.

  Jak wykorzystać przedłużoną majówkę?

  Dla uczniów, którzy będą mogli skorzystać z przedłużonej majówki, to doskonała okazja, aby odpocząć i naładować baterie przed kolejnymi wyzwaniami w szkole. Warto zaplanować kilka ciekawych aktywności, które pozwolą na relaks i dobrą zabawę. Można wyjechać na krótki wypad za miasto, spędzić czas z rodziną lub przyjaciółmi, lub po prostu odpocząć w domowym zaciszu. Dla osób lubiących aktywny wypoczynek, majówka to doskonały czas na uprawianie sportu i rekreacji. Można wybrać się na wycieczkę rowerową, pobiegać w parku, pojeździć na rolkach lub zagrać w piłkę nożną z przyjaciółmi. To także idealna pora na wypad nad morze lub w góry, gdzie można odpocząć na świeżym powietrzu i zrelaksować się w pięknej scenerii przyrody.

  Majówka 2023 będzie wyjątkowo korzystnym czasem dla uczniów szkół średnich. Ci, którzy uczą się w liceum i technikum, będą mieli dodatkowe dni wolnego z powodu rozpoczynającego się maratonu matur. Dla reszty uczniów majówka trwać będzie pięć dni, co również jest bardzo korzystne. Warto skorzystać z tego czasu na odpoczynek i relaks, aby naładować baterie przed kolejnymi wyzwaniami w szkole. To także doskonały czas na aktywności i ciekawe wyjścia, które pozwolą na spędzenie wolnego czasu w sposób aktywny i przyjemny.

  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Nie ma sobie równych w disco polo?! Elwira Mejk w KORONIE wyznacza nowe trendy! Jak się wzorować, to tylko na najlepszych?!
  2. Arek Kopaczewski w hicie LoverBoya – "Idealni". Ostre słowa gwiazdy disco polo "Wszystko na pokaz! "
  3. Ten przebój disco polo leci na każdej imprezie?! Hit "Tańcz Tańcz Tańcz" w nowej odsłonie! Ta wersja podbije parkiety?!
  4. Ten utwór zna cała Polska! Ponadczasowy przebój: grupy Bolter 'Daj mi tę noc' rozkochał w sobie wszystkich.
  5. Rezygnacja z wesela za 100 tys. zł – Oto co zrobiła Joanna i zaskoczyła wszystkich
  6. Ogromny sukces! "Ze wsi dziewczyna" zdobywa YouTube – Zobacz, ile zarobiły gwiazdy disco polo
  7. IRA i Playboys na Iłżeckich Dniach Kultury
  8. Siódme urodziny Waszego Radia – Na scenie gwiazdy disco polo i nie tylko! Kto wystąpi już 14 kwietnia?

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie